İçeriğe geç
Ana Sayfa » Alaska Turu

Alaska Turu

Alaska Turu — Aktif – Standart  (tur tipleri hakkında)

Alaska Turu boyunca kendinizi bölgenin uzak, yalın ve vahşi atmosferi ile başka bir gezegende hissedeceksiniz. Macera tutkunları için; kano, rafting, doğa yürüyüşleri ve vahşi yaşam gözlemleri bu aktivitelerden bazılarıdır. Kenai yarımadasında trekking, Alaska Deniz Yaşamı Merkezine gezi ve doğal yaşamla iç içe Anchorage’da bir gün ve daha fazlası bu turda sizleri bekliyor.
Alaska turu dahilinde, ABD’nin Kuzey Kutbuna en yakın hatta Kuzey Kutup dairesini içine alan eyaleti Alaska’nın başkenti Anchorage şehir turu yapacağız. Denali Ulusal Parkı içinde yapacağımız doğa turları ile Alaska turu anıları hafızanızdan silinmeyecek.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Alaska Turu gibi farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Kuzey Amerika ve Arktik Kuzey Kutbu turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce tur ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Anchorage, Alaska, Amerika Birleşik Devletleri (ABD)
Alaska’ya hoşgeldiniz. Alaska Turu bilgilendirme toplantısıyla başlıyor.

2. Gün: Anchorage, Seward
Alaska Turunun ikinci gününde Seward’dayız. Chugach ormanını takip edip Kenai Ulusal Parkına varıyoruz. Kenai Ulusal Parkında yürüyüş yapıp Exit ve Harding buzullarına gidiyoruz. Yol boyunca Siyah Ayıları görmeniz neredeyse gündelik bir olaydır. Yemek: 1 öğle yemeği

3. Gün: Seward
Alaska turu 3. gününde sizi keşfetmeniz için serbest bırakıyoruz. Resurrection (Diriliş) körfezinde deneyimli rehberlerimizle beraber cruise gezisine çıkmayı deneyin! Yol boyunca su samurları, deniz aslanları, yunusları, çeşitli deniz kuşlarını, kel kartalları, zıplayan somonları ve mevsimine göre balinaları görebilirsiniz. Alaska Deniz Yaşamı Merkezini ziyaret edip Alaska Körfezinde yaşayan canlılara daha da yakından tanıyabilirsiniz. Merkez;1 ton ağırlığındaki Stellar Deniz Aslanı, Alaska Kral Yengeçleri, deniz yıldızları, Dev Pasifik Ahtapotları ve daha birçok derin deniz canlısını barındırmaktadır. Yemek: 1 kahvaltı

4. Gün: Seward / Talkeetna
Kuzeye, Talkeetna’ya geliyoruz.Bugün de opsiyonel aktiviteler ile bölgeyi tanıyabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı

5. Gün: Talkeetna / Denali Milli Parkı
Denali Milli Parkına geliyoruz. Yol boyunca göreceğiniz doğa güzellileri için kameralarınız hazır turun. Varışın ardından, kısa bir köpekli kızak turu gerçekleşecek. 6. gün tüm gün yapacağınız park gezisinden önce bugün, parkı yürüyerek keşfetmeye başlayabilirsiniz.

6. Gün: Denali Milli Parkı
Denali Milli Parkına geliyoruz. Tüm gün boyunca flora, fauna ve parkın dağları keşfetmeniz için sizi bekliyor. Ayıları ve geyikleri görmek için gözlerinizi dört açın! Yemek: 1 öğle yemeği

7. Gün: Denali Milli Parkı / Anchorage
Sabah serbest zamanınızı rafting ya da yürüyüş yaparak değerlendirebilirsiniz. Akşam Anchorage’a doğru yola çıkıyoruz.

8. Gün: Anchorage
Alaska turu, Anchorage’da son buluyor. Yemek: 1 kahvaltı

Tur kodu: NUKD

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Alaska Turu

Alaska turu

Fiyata dahil olan hizmetler

  • 2 Kahvaltı, 2 öğle yemeği
  • 5 gece otel / 2 gece kabin konaklaması
  • Özel araç ve milli park otobüsü ile transferleri
  • Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan geziler
  • Exit buzulu ve Harding buzuluna yürüyüş turu.
  • Denali Milli Parkında köpekli kızak gezisi
  • Tüm gün boyunca Eielson Merkezi ve Denali M. Parkı gezileri.
  • Maksimum 13 kişi, ortalama 9 kişilik küçük grup deneyimi.
  • Milli Park giriş ücretleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir