İçeriğe geç
Ana Sayfa » Altın Üçgen Hindistan Turu

Altın Üçgen Hindistan Turu

Altın Üçgen Hindistan Turu — Konfor (tur tipleri hakkında

Hindistan’ın 3 büyüğü Delhi, Agra ve Jaipur’u meşhur ‘Altın Üçgen Hindistan Turu’ rotasıyla keşfedin. Hareketli Delhi’nin sokaklarını, Dünya’nın yedi harikasından biri olan Agra’daki görkemli Tac Mahal’i, ‘Huzurlu Şehir’ olarak bilinen kırmızı kumtaşı yapılarının olduğu Fatephur Sikri’yi görün. Jaipur’un tüm güzel mekanlarıyla beraber, Altın Üçgen Hindistan Turu programını oluşturan kültür ve tarih dolu unutulmaz bir Hindistan seyahati yaşayın!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Altın Üçgen Hindistan Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 86 adet Hindistan Turu, 254 adet Asya ve Uzakdoğu Turu ve tüm kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Delhi, Hindistan
Altın Üçgen Hindistan Turu Delhi’de başlıyor. Sonrasında otelimize transferimiz gerçekleşiyor.

2. Gün: Delhi
Delhi şehir turuna çıkıyoruz. Bugün başkent Delhi’nin sokaklarının izini sürüp şehri yakından keşfediyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

3. Gün: Agra
Altın Üçgen Hindistan Turu 3. günü Tac Mahal’in tarif edilmez güzelliğine bugün şahit olacağız. Yemek: 1 kahvaltı.

4. – 5. Gün: Jaipur
‘Huzurlu Şehir’ olarak bilinen kırmızı kum taşı yapılarının olduğu Fatephur Sikri’den ‘Pembe Şehir’ olarak bilinen Jaipur’a uzanan bir yolculuk bizi bekliyor. Bu iki şehir Rajastani kültürü ve egzotik çöl mekanlarıyla ayrışmaktadır. Yemek: 2 kahvaltı.

6. Gün: Delhi
Delhi’ye varışla Altın Üçgen Hindistan Turu son buluyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: TAHGTC

Altın Üçgen Hindistan Turu

Altın Üçgen Hindistan Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 5 kahvaltı.
 • 5 gece konforlu otel konaklaması.
 • Jeep, yürüyüş, özel araç.
 • Varış transferi.
 • Delhi şehir turu, Red Fort, Jama Masjid Raj Ghat, India Gate ve Qutb Minar gezileri.
 • Tac Mahal gezisi.
 • Fatephur Sikri gezisi.
 • Jaipur turu, Amber Fort, Şehir Sarayı ve Jantar Mantar Observatory gezileri.
 • Altın Üçgen Hindistan Turu ‘bağımsız bir tur’ olup, grup halinde olmayan, en az iki katılımcı gerektiren ve CEO’nun eşlik etmediği size özel bir seyahattir. Tur temsilcileriniz sizi Altın Üçgen Hindistan Turu ilk günü karşılayıp size gereken bilgileri verecek, yerel rehberler size seyahatin önemli spotları konusunda yardımcı olacaktır.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Hindistan vizesi tur fiyatına dahil değildir. Hindistan vizesi için bize danışabilirsiniz.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Altın Üçgen Hindistan Turu Programında belirtilmeyen tüm transferler.
 • Yemekler: Altın Üçgen Hindistan Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler. (Tura dahil olmayan öğünler yaklaşık 125 – 150 USD tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

ÖZEL NOTLAR

● Altın Üçgen Hindistan Turu ‘bağımsız bir tur’ olup, grup halinde olmayan, en az iki katılımcı gerektiren ve CEO’nun eşlik etmediği size özel bir seyahattir. Tur temsilcileriniz sizi turun ilk günü karşılayıp size gereken bilgileri verecek, yerel rehberler size seyahatin önemli spotları konusunda yardımcı olacaktır.

— 659 Euro, minimum 2 ve 4 kişi için, double/twin oda konaklamalı, kişi başı ücrettir.

● Altın Üçgen Hindistan Turu, normal kondisyon seviyesinde, çok zorlayıcı olmayan, hafif doğa yürüyüşü ve trekking performansı içeren bir turdur.

● G Plus tarzı olan bu seyahatimiz, unutulmaz deneyimler yaşarken daha kaliteli konaklama, transfer, aktivite ve yemekler konusunda kusursuz hizmet için tasarlanmıştır.

● Uygun fiyatlara otantik deneyimler sunduğumuz bu turda, özenle seçilmiş konforlu konaklama opsiyonları, oldukça kaliteli transfer, yemek ve aktivite seçenekleri mevcuttur.

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir