İçeriğe geç
Ana Sayfa » Amazon Turu Ekvador

Amazon Turu Ekvador

Amazon Turu — Özel ilgi (tur tipleri hakkında)

Amazon yağmur ormanı, Dünyada doğal yaşamın korunduğu en önemli noktalarından biri olmayı sürdürmektedir. Amazonlarda yerel yaşam deneyimi gibi eşsiz bir Amazon Turu programını Geographika olarak size sunuyoruz!

Quito’dan başlayıp, ormandaki yeni evinize doğru yola çıkmaya hazır olun. Quichua ailesi yanında 4 gece konaklarken, orman yürüyüşleri ile şelaleleri ve doğayı keşfedin. Kano ile hayvan kurtarma merkezini ziyaret edin. Bitkilerden ilaç yapmayı, blowgun kullanmayı öğrenin. Şaman törenlerine katılın ve yerel bir okulu ziyaret edin. En önemlisi nehir hayatını yaşayan bu özel insanlarla tanışmanın keyfine varın! Amazon Turu sizleri çağırıyor!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Amazon Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 57 adet Amazon Yağmur Ormanları ve Ekvador Turu, 179 adet Güney Amerika Turu ve tüm özel ilgi turları ile vahşi yaşam ve safari turları ve diğer kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Quito, Ekvador
Amazon Turu Quito’da başlıyor.

2. Gün: Amazon Ormanı
Otobüs ile Amazon ormanına geliyoruz. Önümüzdeki 4 gün boyunca küçük bir köyde, bir yerel Quichua ailesi yanında otantik konaklama deneyimi sizi bekliyor. Bugün yerel killerden maskeler yapmayı deneyebilir ve orman yürüyüşleri yapabilirsiniz. Yemek: 1 akşam yemeği.

3. Gün: Amazon Ormanı
Rehberli şelale turunuz başlıyor. Sonrasına eve dönüp yemek kursuna katılmaya hazır olun. Orman lezzetlerinden çikolata, balık ya da chicha cassava birası sizi bekleyen lezzetler arasında. Öğleden sonra yapacağınız orman yürüyüşü ile medikal bitkileri keşfedeceksiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. Gün: Amazon Ormanı
Amazon Turunda bu sabah kano ile AmaZOOnico Hayvan Kurtarma Merkezine gidiyoruz. Akşam üzeri serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Amazon Ormanı
Sabah Cando Okulunu ziyaret ediyoruz ve öğrenciler arasındaki futbol maçını izliyoruz. Sonrasında el sanatı örnekleri görebilir ya da rafting yapabilirsiniz. Amazon ormanındaki son gecenizde şifacı şaman töreni ve orman evlilik töreni katılanız için sizi bekliyor olacak. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

6. Gün: Quito, Ekvador
Amazon Turunda bugün bir orman eğlencesi olan ve blowgun olarak bilinen, üfleyerek ok atılan boru gösterisi ve yarışmasını izledikten sonra Quito’ya geri dönüyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

7. Gün: Quito, Ekvador
Amazon Turu Quito’da sona eriyor.

Tur Kodu: SEJL

Amazon Turu

Amazon Turu

 

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 4 kahvaltı, 3 öğle yemeği, 4 akşam yemeği.
 • 4 gece orman lodge’u, 2 gece otel konaklaması.
 • 4 gün Amazon ormanında yerel aile yanında konaklama.
 • AmaZOOnico Hayvan Kurtarma Merkezi ziyareti.
 • Tena’da kil maskesi, çikolata tadımı ve boru üfleme deneyimleri.
 • Şelalelere yürüyüş turları.
 • Yemek pişirme dersleri.
 • Medikal bitkiler ormanı yürüyüşü.
 • Bir Şifacı Şaman seremonisi ve orman evlilik töreni içeren kültür gecesi.
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.(Tura dahil olmayan öğünler 40 – 60 USD arası tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir