İçeriğe geç
Ana Sayfa » Amerika Kanada Turu

Amerika Kanada Turu

Amerika Kanada Turu — Yolo – Kamplı (tur tipleri hakkında

Amerika Birleşik Devletlerinin Doğusu ve Kanada’yı kapsayan harika bir Amerika Kanada Turu turuna hazır olun! Amerika Kanada Turu dahilinde gökdelenler, anıtlar, alt geçitler ile şehirlerin ruhunu, Niagara Şelaleleri, balinalar, doğa yürüyüşleri, kano gibi aktiviteler ile doğanın ruhunu hissedeceksiniz. Bu Amerika Kanada Turuunda  New York, Washington, Boston, Toronto, Montreal, Vermont ve aralarındaki diğer durakları duyanları kıskandıracak şekilde küçük bir grup ve özel araç transferleri ile gezecek, Amerika ve Kanada’yı tek bir turda keşfedeceksiniz!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

TUR PROGRAMI

1. Gün: New York, Amerika Birleşik Devletleri
Amerika Kanada Turu New York’ta başlıyor.

2. ve 3. Gün: Philadelphia/Washington DC
Philadelphia Amerikan tarihinin izini süreceğiz. Bağımsızlık Independence Hall (“Bağımsızlık Salonu”) ve Özgürlük Çanını ziyaret edeceğiz. Sonrasında Washington DC’ye devam ediyoruz. Burada milli anıtları ve başkentteki diğer müzeleri gezerek vakit geçireceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 2 akşam yemeği.

4. ve 5. Gün: Allegheny Milli Ormanı / Niagara Şelaleleri
Amerika Kanada Turu 4. ve 5. günlerinde doğayla iç içe olacağız. Allegheny Mili Parkındaki yürüyüş turlarının ardından berrak sularda rahatlamak sizi bekliyor! Maid of the Mist tekne turu ile to Niagara Şelalelerine doğru yol alacağız. Opsiyonlarınız arasında Cave of the Winds mağaraları ziyareti ya da meşhur casiona’larda şansınızı denemek de olacak! Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

6. Gün: Toronto, Kanada
Kanada’nın en farklı ve gelişmiş şehrini oryantasyon yürüyüşü ile keşfediyoruz. Opsiyonel olarak CN Kulesinin tepesine çıkıp şehre kuş bakışı bakabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

7. ve 8. Gün: Algonquin Doğa Parkı, Kanada
Önünüzdeki iki gün boyunca bozulmamış doğa, yürüyüş parkurları, geyikler, kunduzlar ve yaban hayatı ile iç içe olmak sizi bekliyor olacak. Bölgedeki göllerde kano yapma şansınız da olacak. İster aktif bir şekilde, ister dinlenerek vakit geçirin! Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

9. ve 10. Gün: Montreal, Kanada
Monteral oryantasyon yürüyüşü ile bu kozmopolit şehri gezeceğiz. Öğle yemeği için Ottawa’da mola veriyoruz. Amerika Kanada Turu opsiyonel aktiviteleri arasında Royal dağına tırmanış ve La Ronde eğlence parkında vakit geçirme olacak! Yemek: 1 kahvaltı.

11. Gün: Boston, ABD
Birleşik Devletlere ABD’nin güzel eyaleti Vermont üzerinden geri dönüyoruz. Boston’u oryantasyon yürüyüşü ile gezeceğiz. Yemek: 1 öğle yemeği.

12. ve 13. Gün: Cape Cod, ABD
Sabah erken saatlerde Boston keşfimize devam ediyoruz. Sonrasında Cape Cod’daki kampımıza yerleşip plajın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz! Cape Cod’da ister serbest vaktinizi dinlenerek geçirin, isterseniz opsiyonel balina gözlemi turuna çıkın. Seçimi size bırakıyoruz! Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

14. Gün: New York, ABD
Amerika Kanada Turu için bugün final günü. Uçuş saatinize göre New York City’den ayrılabilirsiniz.

Tur Kodu: NUYH

Amerika Kanada Turu

Amerika Kanada Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Tüm milli parklara, bölgesel parklara ve anıtlara girişler.
 • Washington DC, Toronto, Montreal ve Boston’da oryantasyon yürüyüşleri.
 • Maid of the Mist Tekne Turu (Niagara Şelaleleri).
 • 9 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 8 akşam yemeği.
 • 4 gece otel/hostel (çoklu kalım), 9 gece toplu kamp konaklaması.
 • Klimalı özel araç, yürüyüş.
 • Amerika Kanada Turu boyunca deneyimli rehber ve yerel rehberler eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 13 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada vizesi, Amerika Kanada Turu fiyatına dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Amerika Kanada Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Amerika Kanada Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 245- 320 USD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Amerika Kanada Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Amerika Kanada Turu boyunca kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir