İçeriğe geç
Ana Sayfa » Anguilla Adası Turu, Karayipler

Anguilla Adası Turu, Karayipler

Konfor – Özel ilgi (tur tipleri hakkında) — Anguilla Adası Turu

Dünya’nın en çok tercih edilen balayı ve tropik tatil cenneti olan Kayiplerin en güzel adalarından biridir Anguilla; şnorkel ve tüplü skuba (scuba) dalışı, sörf, yelkenli gezileri yapabilir, adanın sıcak kanlı halkı ile tanışıp kültürel etkinliklerine katılıp kumsallarda dans edebilir ya da bir kum tanesi gibi manzaranın bir parçası olup ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Anguilla Adası Turu sizleri çağırıyor.
Porto Riko’ya uçakla 1 saat ve St. Martin adasına feribotla 20 dk. olan Anguilla Adasının etrafını sarmış olan kumsallar sizleri bekliyor.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Anguilla Adası Turu dışındaki farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Karayip Adaları turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

CuisinArt Golf Resort & Spa 5* konaklama Kişiye özel hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Tur kodu: GEOOTL5

HAREKET TARİHLERİ
Bu tur her tarihte düzenlenebilmektedir. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.