İçeriğe geç
Ana Sayfa » Antigua ve Barbuda Turu, Karayipler

Antigua ve Barbuda Turu, Karayipler

Antigua ve Barbuda Turu, Karayipler — Özel ilgi – Konfor (tur tipleri hakkında)

Dünyanın tropik tatil cenneti olan Karayiplerin en özel adalarında, Antigua ve Barbuda Turu tüm güzellikleriyle sizleri bekliyor.
İster hayatınızın aşkıyla unutulmaz bir balayı yaşayın yada evlilik yıl dönümünüz için kutlama yapın, isterseniz su altı yaşamının güzelliklerini tüplü skuba (scuba) dalışı yada şnorkel ile keşfedin ya da bu volkanik adanın tamamını kaplayan yemyeşil tropik orman örtüsünün derinliklerine doğa yürüyüşleri yapın.

Kuşkusuz her zaman Karayip Denizinin mavi sularıyla buluşan beyaz kumsallarda bir kum tanesi gibi yatıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
Leeward Adalarının ortasında bulunan ve iki adadan oluşan Antigua ve Barbuda Karayiplerde daha sakin bir ortam tercih edenler için ideal bir bölgedir. Adanın ılıman iklimi ve eşsiz kıyı şeridiyle tam anlamıyla tatil cenneti. Antigua ve Barbuda Turu sizi çağırıyor.

Antigua ve Barbuda Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Karayip Adaları turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Sugar Ridge 4* Konaklama Kişiye özel hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Tur kodu: GEOOTL6

HAREKET TARİHLERİ

Bu tur her tarihte düzenlenebilmektedir. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.