İçeriğe geç
Ana Sayfa » Bangladeş Turu

Bangladeş Turu

Klasik (tur tipleri hakkında) — Bangladeş Turu

Kendine has kültürü ve coğrafyası ile dünyada eşi benzeri bulunmayan bir ülke Bangladeş. Muson sezonlarında dünyanın en büyük deltasının oluştuğu, aynı zamanda mangrov ormanlarının en büyüğünü barındıran ülkenin ulusal sembolü de Bengal Kaplanıdır. Hint etkilerinin görüldüğü yoğun baharatlı mutfağı ve rengarenk günlük yaşamı ile tahminlerinizin ötesinde bir Bangladeş Turu programına sizleri bekliyoruz.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Bangladeş Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan diğer Asya ve Uzakdoğu turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

* Dhaka , Srimongol , Hill Tracts, Bengal Körfezinde delta gezisi, Pahapur Budist tapınaklarına geziler, Mainamati’de bulunan Mahasthanragh ve Antik Tapınaklara geziler, Sakhari Pazaar, Star Camii, Dhakeshwari Tapınağı, Pink Palace ziyaretleri ve pek çok özel geziler ile oluşturabileceğimiz Bangladeş tur programı için lütfen bize danışınız.

Bangladeş Turu kodu: GEOOTL3

HAREKET TARİHLERİ
* Bangladeş Turu kişiye özel ya da gruplar için, mevsim uygunluğu olan her tarihte düzenlenebilmektedir. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir