İçeriğe geç
Ana Sayfa » Barselona Resim Turu

Barselona Resim Turu

Barselona Resim Turu — Özel ilgi – Klasik (tur tipleri hakkında

Bir şehri en iyi şekilde tanıyabilmenin yolu, kişisel olarak onunla daha derin bağlar kurmaktan geçer, sanatsal aktivitelerle kurabileceğimiz bir bağdır bu. Barselona’nın sanatın her dalı için olduğu gibi resim için de en ilham verici şehirlerden biri olduğu ise yadsınamaz bir gerçek. Barselona Resim Turu sizleri çağırıyor…

Barselona’nın eşsiz doğal güzelliklerini öğrenin, çizimlerinize, taslaklarınıza ve seyahat günlüğünüze yazacaklarınıza ilham kaynağı olabilecek mekanlar keşfedin! Barselona Resim Turu kişiye özel ve gruba özel olarak hazırlanarak sunulmaktadır.

Barselona Resim Turuyla sizleri Barselona’ya doğru farklı bir yolculuğa davet ediyoruz! Amacımız şehre ve insanlara farklı, yaratıcı ve dışa dönük bir açıdan bakabilmek… Seyahatinizi özetleyen bir çizim defteri bile oluşturabilirsiniz! Barselona’da anıtlar ve binalar dışında keşfedilecek çok daha fazlası olduğunu anlayacağız.

Farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 27 adet İspanya Turu, 104 adet Avrupa Turu ve tüm özel ilgi turları ile kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Barselona’ya varıyoruz. Otelimize giriş yaptıktan sonra 18.30’da (sonbaharda ve kışın 16.30’da) resim gezimize başlıyoruz. Bizlerle Barselona’nın en bilinmeyenlerini keşfetmeye var mısınız? Eski şarap dükkanları, küçük meydanlar, avlular, gizli sokaklar, tapınaklar ve daha fazlası bizi Barselona Resim Turunda bekliyor…

2. Gün: İkinci durağımız, Barselona’nın açık mekanları olacak. Saat 14.00’te (sonbaharda ve kışın 16.00’da) gezimize başlayıp 1888 Barselona Evrensel Sergisi’ni, Zafer Takı’nı (Arc de Triomf), Ciutadella Parkı ve Vila Olimpica Sahili gibi pek çok ilham verici yeri keşfedeceğiz.

3. Gün: Yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelen Barselona’nın en eski kilisesi Sant Pau Kilisesini ve Romalılardan kalan sur duvarlarını gezerken, hep birlikte geçmişe doğru heyecanlı bir yolculuk yapacağız. Barselona Resim Turu bugün son buluyor.

Tur Kodu: GEOARTR

BARSELONA RESİM TURU İÇERİK

-Çizim konusu seçmek, malzemeler, ışık ve mesafe.

-İyi bir çizim kompozisyonu oluşturma, boyut ve ölçek hesaplama.

-Farklı durumlar için farklı çizim teknikleri üzerine çalışmalar.

-Çizim kompozisyonlarının önemli öğeleri belirleme ve iyi ve ifade edici bir taslaklar oluşturma yolları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir