İçeriğe geç
Ana Sayfa » Botswana Turu

Botswana Turu

Botswana Turu  — Yolo – Kamplı (tur tipleri hakkında

18 -38 yaş grubundaki gençler için tasarlanmış bu 8 günlük Botswana turu, sizi tamamen saran atmosferi ile unutulmaz bir Afrika deneyimini size sunuyor. Egzotik yaban hayatının ortasındaki kamp alanında, yıldızların altında sabahlayacağınız bu Afrika turunda kendinizi doğanın güzelliklerini görmeye hazırlayın. Güney Afrika’nın, Zambiya’nın ve Botswana’nın güzel manzaraları, Okavango Deltası, büyüleyici Victoria Şelaleleri, kano seyahatleri, Khama Gergedan Sığınağı’de safari turları ve daha fazlasıyla unutamayacağınız bir Afrika seyahati geçirin!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Botswana Turu dışında, farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 17 adet Botsvana Turu, 39 adet Güney Afrika Cumhuriyeti Turu, 24 adet Zambiya Turu, 96 adet Afrika Turu ve tüm vahşi yaşam ve safari turları ile aktif macera turları ve diğer trekking doğa yürüyüşü turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti
Johannesburg’a varış ile Botswana turu başlıyor.

2. – 3. Khama Gergedan Koruma Alanı/Maun, Botswana
Khama Gergedan Koruma Alanında üstü açık araç ile safari turuna ya da Maun’dan yola çıkıp delta üzerinden geçeceğiniz, güzel manzaralar görebileceğiniz bir uçuş turuna katılabilirsiniz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

4. Gün: Okavango Deltası, Botswana
Botswana turunnda bugün yaban hayvanlarını ve kuşları izleyeceğiz. Yaban hayatı yürüyüşlerinin ve geleneksel mokoro kanosuyla yapacağınız gezilerin tadını çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. – 6. Gün: Gweta/Chobe Nehri , Botswana
Chobe Ulusal Parkı’ndaki Chobe Nehri’nde tekne gezisine çıkıyoruz. Etraftaki filleri gözlemleyip baobab ağaçları altında kamp kuruyoruz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
7. Gün: Livingstone, Zambiya
Victoria Şelalelerini görmek için vapur ile Zambiya’ya geçiyoruz. Opsiyonel aktiviteler: akarsu raftingi, kano, fil gezisi, şelalelerin üzerinden uçakla gezi. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

8. Gün: Livingstone, Zambiya
Botswana turunun sonuna geliyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: DAJL

Botswana Turu

Botswana Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 6 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 3 akşam yemeği.
 • 1 gece otel konaklaması, 5 gece kamp alanı konaklaması, 1 gece çadır konaklaması.
 • Khana Gergedan Koruma merkezi ziyareti.
 • Okavango Deltasında kamp deneyimi.
 • Deneyimli Rehber/aşçı, şoför ve yerel rehberle yapılan geziler.
 • Maksimum 22 kişi, ortalama 16 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Zambiya vize ücreti tura dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
 • Konaklama: Uyku tulumu ve yastık tura dahil değildir.(Hijyen açısından daha hassas olmak adına olan bu uygulamayı anlayış ile karşılamanızı bekliyoruz.)
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. (Tura dahil olmayan öğünler yaklaşık 30 – 40 USD tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir