İçeriğe geç
Ana Sayfa » Brezilya Balayı Turu

Brezilya Balayı Turu

Brezilya Balayı Turu — Konfor – Özel ilgi (tur tipleri hakkında

Brezilya’da 10 gün boyunca dilerseniz balayı veya yıl dönümünüzün özel bir yurtdışı seyahatiyle kutlayın, ya da sadece denizin, güneşin ve eşsiz Brezilya kumsallarının keyfini çıkarın. Rio De Janeiro’dan başlayarak Paraty ve Ubatuba’ya ulaşan büyüleyici bir yolculukla unutamayacağınız bir macera yaşayın! Brezilya Balayı Turu sizleri çağırıyor.

Brezilya Balayı Turu gibi farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 38 adet Brezilya Turu, 175 adet Güney Amerika Turu ve tüm lüks & resort turları ile vahşi yaşam ve safari turları ve diğer özel ilgi turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Rio de Janeiro, Brezilya
Havaalanından, plajlarıyla ünlü Copacabana’daki otelinize transfer ile Brezilya Balayı Turu başlıyor.

2. Gün: Rio de Janeiro – Serbest Gün
Opsiyonel gezi turlarıyla günü değerlendirebilirsiniz. Turun içinde rehberli şehir turu bulunmaktadır. Gezebileceğiniz yerler arasında; şehir merkezi turu, Katedral turu, Saara bölgesi turu, Favela Rocinha turu ve Pao Açucar turu.

3. Gün: Rio de Janeiro – Serbest Gün
Rio de Janeiro’yu keşfetmek için bu günü de sizlere bırakıyoruz. Christ Corcavado turu, Tijuca Ulusal Parkı veya botanik bahçelerine gezi yapabileceğiniz aktivitelerden bazılarıdır. İsteyenler günlük turlarla Petrópolis, Niteroi veya Búzios gezebilirler.

4. Gün: Rio de Janeiro – Serbest Gün
Brezilya Balayı Turunda bugünü Rio de Janeiro’yu keşfetmek için sizlere bırakıyoruz. Christ Corcavado turu, Tijuca Ulusal Parkı veya botanik bahçelerine gezi yapabileceğiniz aktivitelerden bazılarıdır. İsteyenler günlük turlarla Petrópolis, Niteroi veya Búzios gezebilirler.

5. Gün: Paraty
Transferle Paraty’e gidiyoruz. Koloni zamanlarından iyi korunmuş ve mimarı açıdan eşsiz şehirde turumuza devam ediyoruz.

6. Gün: Paraty – Serbest Gün
Brezilya Balayı Turunda bugün opsiyonel olarak Paraty körfezinde yapabileceğiniz tekne turuyla Brezilya’nın tek fiyordunu görme şansını yakalayın. Bozulmamış kumsalları ve turkuaz sularıyla bugünün keyfini doyasıya çıkarın.

7. Gün: Paraty – Ubatuba
Kahvaltı sonrasında Ubatuba’ya transferle ulaşıyoruz. Atlantik Forest Ulusal Parkının tam kalbinde yer alan sessiz koyda bulunan otelimize ulaşıyoruz.

8. Gün: Ubatuba – Serbest Gün
Atlantik okayanusu, kumsalları ve etrafınızı çevreleyen sessiz ve eşsiz doğanın keyfini çıkarmanız için bugünü sizlere bırakıyoruz.

9. Gün: Ubatuba – Serbest Gün
Atlantik okayanusu, kumsalları ve etrafınızı çevreleyen sessiz ve eşsiz doğanın keyfini çıkarmanız için bugünü sizlere bırakıyoruz.

10. Gün: Ubatuba – Rio de Janeiro
Dönüş uçuşu için transferle Rio de Janeiro havaalanına geliyoruz ve burada Brezilya Balayı Turunu noktalıyoruz.

Tur kodu: GEOANI

Brezilya Balayı Turu

Brezilya Balayı Turu

HAREKET TARİHLERİ

Bu tur 2018 yılı boyunca her gün düzenlenmektedir. Size uygun tarihlerdeki, otel ve uçak müsaitlik durumu için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!