İçeriğe geç
Ana Sayfa » Doğu Amerika ABD Turu

Doğu Amerika ABD Turu

Doğu Amerika ABD Turu — Yolo – Kamplı (tur tipleri hakkında

18-38 yaş grubu için hazırlanmış bu Doğu Amerika ABD Turu programında sizi Amerika’nın en güzel şehirlerini ve önemli tarihi noktaları, New Orleans’tan New York’a giderken göreceğiniz harika manzaralar ve daha fazlası bekliyor. Büyük şehirlerin ruhunu hissetmeye hazır olun. Müzik şehri Nashville’de ritmi yakalayın. Appalachian Dağlarında Amerika’nın geleneksel yüzüne şahit olun. Washington DC’de Amerikan tarihine giriş yapın. New York gecelerini keşfedin. Doğu Amerika ABD Turu programında her zaman merkezi otellerde ve kamp alanlarında konaklayıp, şehirlerin kalbinden asla uzak kalmayacağınız bu Doğu Amerika Turu ile, maceraya Amerika’nın en büyük şehirlerinin kalbinden dalacaksınız!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Doğu Amerika ABD Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 44 adet Amerika Birleşik Devletleri Turu, 61 adet Kuzey Amerika turu ve tüm özel ilgi turları ile kültür turları ve diğer trekking doğa yürüyüşü turları ile vahşi yaşam ve safari turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: New Orleans, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri
Doğu Amerika ABD Turu New Orleans’da başlıyor.

2. – 3. Gün: Memphis/Nashville, ABD
Opsiyonel olarak Martin Luther King Jr’ın suikaste uğradığı bölgedeki Ulusal Sivil Haklar Müzesini ya da Rock & Soul Müzesini ziyaret edebilirsiniz. Elvis’ Graceland turuna katılabilir ya da akşam üzeri Beale Caddesin de olan canlı performansları izleyebilirsiniz. Nashville’de lokal müzisyenleri dinleyin ve lokal mekanlarda bu müzik şehrin ritmlerini yakalayın. Yemek: 1 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. Gün: Appalachia
Appalachian Dağlarının rüzgarlı yollarında ilerliyoruz. Parkın güzel rotalarından birini seçip yürüyüş turuna çıkın ve doğanın içinde vakit geçirmenin tadını çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. – 6. Gün: Shenandoah Ulusal Parkı/Washington DC
Washington DC’den önce Shenandoah’da mola veriyoruz.. Anıtları ve Beyaz Sarayı içeren bir geziye çıkın ve National Mall’ı ziyaret edin. Günün devamında bölgedeki Hava ve Uzay Müzesini ve diğer ücretsiz müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Yemek: 2 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

7. Gün: New York
Doğu Amerika ABD Turu son gününde New York’a geliyoruz. Doğu Amerika ABD Turu bugün son buluyor. Uçuş saatinize göre Times Meydanı, Rockefeller Center, Grand Central Station, 5th Avenue ve NYC kütüphanesi gibi Amerika’nın klasikleşmiş yapılarını görebilirsiniz. Özgürlük Heykelini, Empire State Binasını ve Ground Zero’yu gibi popüler noktaları ziyaret edebilirsiniz.Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: NUOY

Doğu Amerika ABD Turu

Doğu Amerika ABD Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Bu macera aynı anda beş kullanıcıya kadar wi-fi ile donatılmış minibüsler sahiptir. Dilediğiniz gibi E-postalarınızı kontrol edin, Facebook fotoğraf yükleyin, ya da arkadaşlarınıza tweet atın.
 • 6 kahvaltı, 4 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
 • 1 gece otel, 5 gece kamp alanı konaklaması.
 • Tüm Milli Parklara ve Milli Anıtlara giriş ücretleri, yürüyüş turları ve geziler.
 • Washington DC oryantasyon turları.
 • Klimalı özel araçla yapılan seyahatler.
 • Doğu Amerika ABD Turu boyunca deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 13 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Amerika Birleşik Devletleri vizesi tur fiyatına dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Doğu Amerika ABD Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Doğu Amerika ABD Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 100- 150 USD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Doğu Amerika ABD Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir