İçeriğe geç
Ana Sayfa » Ekvador Turu

Ekvador Turu

Ekvador Turu — Klasik (tur tipleri hakkında

İçinde Amazon Ormanlarından zengin vahşi yaşama, renkli Latin kültüründen büyüleyici manzaralara pek çok şeyi barındıran Ekvador’u keşfetmeye gidiyoruz. Ekvador Turu ile Amazon Ormanının atmosferini, şamanların kendine özgü kültürünü ve egzotik vahşi yaşamı deneyimlemeye hazır olun. Volkanlardan Pasifik Okyanusunun güzel plajlarına ve kaplıcalara uzanan harika bir yerel kültür – doğa kombinasyonunu bu Ekvador Turu ile yaşayacaksınız.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Ekvador Turu dışındaki Güney Amerika turları ve alternatifleri görmek için ana sayfaya dönün veya detaylı bilgi için ekibimize ulaşın.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Quito
Başkent Quito’ya varış ile Ekvador Turu başlıyor.

2. Gün: Tena
Rüzgarlı yollardan Amazon havzasına varıyoruz. Opsiyonel aktiviteleriniz; hayvan yardım merkezi ziyareti, mağaracılık ve rafting.

3. – 4. Gün: Amazon Konaklaması
Amazon halkı ile yerel aile yanında konaklama deneyimi yaşarken doğanın için olmanın keyfini çıkarın. Vahşi yaşamı gözlemleyebilir, doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz ya da yerel bir şamanı ziyaret edebilirsiniz. Quichua tarihi ve gelenekleri hakkında pek çok bilgiyi Amazon halkıyla doğrudan öğrenme imkanını iyi değerlendirmenizi öneririz! Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

5. – 6. Gün: Baños
Aktif olmanın zamanı geldi. Opsiyonel Outdoor aktivite seçeneklerinden sizi yürüyüş, at sürme, dağ bisikleti veya kaplıcalar bekliyor.

7. Gün: Alausí
Riobamba aracılığıyla bu yerel şehre varıyoruz. Serbest gün.

8. Gün: Guayaquil
Şeytan Burnuna gitmek için trene atlıyoruz. Hayatınızda yaşayabileceğiniz en özel tren yolculuklarından birine hazır olun. Günün devamındaki serbest zamanınızda şehri gezebilir ya da Guayas nehrinde tekne turuna çıkabilirsiniz.

9. – 12. Gün: Puerto Lopez/Machalilla Ulusal Parkı/Quito
Ekvador Turunda bugünün opsiyonel aktivitelerinde gün boyu Isla de la Plata gezisi, Machalilla Ulusal Parkında yürüyüş turu, yerel bir ağaçlandırma projesi ziyareti, şnorkelle dalış ya da plajda vakit geçirme var. Opsiyonel olarak (sezonundaysanız) balinaları gözlemleyebilirsiniz. 12. Gün gece otobüsüyle Quito’ya dönüyoruz.

13. Gün: Quito
Quito’da serbest gün. Opsiyonel olarak şehir turuna çıkabilir, volkan kenarından teleferikle geçebilir ya da şehrin kafe ve restoranlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

14. – 15. Gün: San Clemente
Opsiyonel yürüyüşlerle medikal bitkiler hakkında bilgi sahibi olabilir ya da Imbabura Dağına çıkabilirsiniz. Yerlilerle vakit geçirin ve onların geleneklerini öğrenin. Akşam isterseniz yerel bir yemeğin sunulduğu bir kültür gecesine katılabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

16. – 17. Gün: Otavalo/Quito
Ekvador Turunda bugünün opsiyonlarında Peguche Şelaleleri ziyareti, Cotacachi deri pazarı gezisi ve Cuicocha Gölü etrafında yürüyüş turu var. Otavalo el yapımı ürünlerin sergilendiği pazarı ziyaret edin ve kendinize bir anı armağan edin. Son gecemizi Quito’da geçiriyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

18. Gün: Quito
Ekvador Turu Quito’da son buluyor.

Tur Kodu: REE

Ekvador Turu

Ekvador Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 6 kahvaltı, 4 öğle yemeği, 4 akşam yemeği.
 • 12 gece otel, 2 gece Amazon yerli topluluğu ile konaklama, 1 gece otobüs yolculuğu ve 2 gece yerli aile ile konaklama.
 • Şeytan Burnunda ( Devil’s Nose) tren gezisi.
 • Machalilla Milli Parkı konaklaması.
 • Otavalo pazarı ziyareti.
 • Deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 305-500 USD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir