İçeriğe geç
Ana Sayfa » Endonezya Java Turu

Endonezya Java Turu

Endonezya Java Turu — Klasik (tur tipleri hakkında

Endonezya Java Turu ile Küçük topraklarına alanda 135 milyon popülasyon ile Java’da görülmeyecek yer bırakmamaya hazır mısınız? Dolu dolu caddeler ve dolu dolu macera için Jakarta’dan yola çıkıp Java Adasının Paris’i Bandung’a uzanan bu macerada volkanlar, Hollanda kolonisi Batu, Sanur’un harika plajları ve %100 otantik deneyim garantidir!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz. Java Turu bu otantik deneyimlerden sadece bir tanesi

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Java turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Bali, Sumatra, Java adaları ile Endonezya turları ve diğer klasik turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Jakarta, Endonezya
Endonezya Java Turu Jakarta’da başlıyor.

2. Gün: Bandung
Jakarta rehberli turunuzun keyfini çıkarın. Eski Batavia bölgesini ziyaret edip koloni döneminin kalıntılarını göreceğiz ve Sunda Kelapa Limanını gezeceğiz. Akşam üzeri, Bandung için yola çıkıyoruz. Opsiyonel olarak geleneksel angklung orkestrasını görebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

3. – 4. Gün: Yogyakarta
Sabah treni ile Yogyakarta harika manzaralar eşliğinde gidiyoruz. Akşam üzeri opsiyonel olarak Ramayana Balesi performansını izleyebilirsiniz. 4. gün Borobudur yakınındaki bir köy olan Candirejo geliyoruz. Burada yerel köy hayatını deneyimlemeye hazır olun! At arabası ile köy turuna çıkıp yerel kostümler, gelenekler ve tarımı gözlemleme şansı yakalıyoruz. Yerel bir öğle yemeği ile günümüz daha da lezzetleniyor. Sonrasında dünyanın en büyük Budist Mabeti olan Borobudur’u ziyaret ediyoruz. Yemek: 2 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

5. Gün: Solo
Eski Java Krallığının geleneksel başkenti Solo’ya geliyoruz. Yolumuzda olan Prambanan Tapınak kompleksini ziyaret ediyoruz. Bu tapınak bölgedeki eski mimariler arasında çok önemli bir örnek olma özelliğini taşıyor. İsterseniz akşam üzeri bölgede bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

6. – 7. Gün: Batu
Endonezya Java Turu 6. gününde Java’nın tarım kalbinden Batu’ya gidiyoruz. Volkanlarla dolu bir bölge olan Batu’da doğayı keşfediyoruz. 7. gün Bromo’yu ziyaret ediyoruz. Akşam serbest zamanınızı şelaleleri ziyaret ederek ya da köyün etrafında gezerek geçirebilirsiniz. Yemek: 2 kahvaltı.

8. Gün: Malang/Sanur
Sabah Batu’dan Malang’a geliyoruz. Oradan kısa bir uçuşla Sanur’a ulaşıyoruz. Burada grubumuzla Endonezya Java Turu son gecemizi geçiriyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

9. Gün: Sanur
Endonezya Java Turu Sanur’da son buluyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: AEJV

 

Endonezya Java Turu

Endonezya Java Turu

 

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 8 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği
 • 8 gün otel/konukevi konaklaması.
 • Orangutan rehabilitasyon merkezi ziyareti (Bohorok).
 • Jakarta şehir turu.
 • Yerel bir öğle yemeği ve at arabası ile köy turu.
 • Borobudur ziyareti.
 • Prambanan tapınağı kompleksi ziyareti.
 • Bromo dağı ziyareti.
 • Sanur’da plaj keyfi.
 • Özel araç, yürüyüş, tren, bisiklet, iç hat uçuşu.
 • Deneyimli rehberler, yerel rehberler.
 • Maksimum 15 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası uçuşlar.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir