İçeriğe geç
Ana Sayfa » Galapagos Adaları Turu

Galapagos Adaları Turu

Galapagos Adaları Turu — Gemi Cruise – Klasik(tur tipleri hakkında

Darwin’in evrim teorisinin önemli incelemelerini yaptığı adalar zincirini Dünya devi G Adventures’ın profesyonel doğa uzmanlarıyla bu Galapagos Adaları Turu programında keşfedin. Galapagos Ulusal Parkında, zengin yaban hayatını etrafında 3 gece boyunca tekne üzerinde olacağınız unutulmaz bir seyahate çıkın. Mavi ayaklı sümsük kuşları ve çok özel tropik kuş türleri, su ve kara kaplumbağaları, yükselen volkan kayalıkları ve koyu kumlu plajları ile Ekvador’a bağlı Galapagos Adalarının eşsiz doğasına hayran kalacağınızdan eminiz!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Galapagos Adaları Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 57 adet Ekvador Turu, 40 adet Galapagos Turu ile 175 adet Güney Amerika Turu ve tüm tekne ve yat turları ile vahşi yaşam ve safari turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Quito, Ekvador
Galapagos Adaları Turu Quito’ya varış ile başlıyor.

2. Güm: San Cristóbal, Galapagos
San Cristóbal’e uçuyoruz. Rehberimizle tanıştıktan sonra tekneye transferimiz gerçekleşiyor. Akşam üzeri El Junco lagününe doğru yol alıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

3. Gün: San Cristóbal Adası / Punta Pitt / Kicker Rock
Galapagos Adaları Turunda bugün San Cristóbal Adasında Punta Pitt’e demir atıyoruz. Sahil boyunca deniz aslanları, iguanalar, deniz kuşları gibi çeşitli hayvan türleriyle karşılaşacaksınız. Akşam üzeri çarpıcı görüntüsüyle bilinen Kicker Rock ‘a gidiyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. Gün: Española
Sabah güney adasına varıp plajda vakit geçiriyoruz. Su aslanları ve şnorkel keyfi Bahia Gardner’da sizi bekliyor olacak.
Öğleden sonra: Punta Suárez’in harikası kıyısında Galapagos Albatroslarını gözlemleyebilir ve dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. (Nisan Kasım arası) Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Floreana Adası
Sabah Asilo de la Paz’da küçük bir topluluğu ziyaret ediyoruz ve meşhur Post Office Bay’de sevdiklerimize posta kartı göndermek şansını yakalıyoruz.
Öğleden sonra Corona del Diablo’da şnorkel zamanı! Sonrasında rehberli doğa yürüyüşleri ile vahşi yaşam gözlemi yapacağız. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

6. Gün: North Seymout / Baltra & Quito
Kahvaltının ardından Kuzey Seymour’a gidip kuş gözlemi yapacağız. Baltra’ya uğrayıp akşamdan önce Quito!ya uçuyoruz. Akşamınızı serbestçe geçirebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

7. Gün: Quito
Galapagos Adaları Turunun sonuna geliyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: SEV07LB

Galapagos Adaları Turu

Galapagos Adaları Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 6 kahvaltı, 4 öğle yemeği, 4 akşam yemeği.
 • 2 gece otelde, 4 gece Xavier (G4) teknesinde çift kişilik odalarda konaklama.
 • Galapagos Adalarında 4 gece tekne gezisi.
 • Uzman Galapagos Parkı rehberi, tüm inişler, geziler ve transferler.
 • Galapagos’dan ve Galapagos’a yapılacak olan transfer uçuşları.
 • Şnorkel ekipmanları.
 • Vahşi yaşam merkezine ziyaret.
 • Uçak, Estrella del Mar yat, zodiak, özel otobüs.
 • Adalar boyunca Galapagos Ulusal Parkları rehberi eşliğinde yapılan geziler. Deneyimli rehber ve yerel temsilci (Quito’da).
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası uçuşlar.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. Teknedeki içecekler. (Tura dahil olmayan öğünler yaklaşık 70 – 100 USD tutar.)
 • Ücretler: Quito havaalanında 10 USD ücretli turist kartı bedeli ve Adalara vardıktan hemen sonra 100 USD nakit ‘Galapagos Parkı’ giriş ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir