İçeriğe geç
Ana Sayfa » Güney Afrika Safari Turu – National Geographic Maceraları

Güney Afrika Safari Turu – National Geographic Maceraları

Güney Afrika Safari Turu — National Geographic Turları (tur tipleri hakkında

Servis : Yüksek Macera
Grup : 9 kişi (max)

Safarinin ter ve mücadele olmadığı zamanlar da vardır. Güney Afrika Safari Turu, tam da bahsettiğimiz gibi size maksimum konfor ve minimum zorluk sunmak tasarlandı! Güney Afrika’yı National Geographic uzmanlığında keşfetmeye hazır olun! Güney Afrika Safari Turu boyunca National Geographic’ten tavsiyeler, ilginç makaleler ve safari için fotoğraf tavsiyeleri sizi bekliyor.

Etkileyici şehir Cape Town’dan başlayacağımız Güney Afrika Safari Turu boyunca, meşhur milli park Kruger Milli Parkı ve Karongwe Özel Safari Rezervine gidip “büyük beşlinin” izini süreceğiz.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

TUR PROGRAM

1. Gün: Cape Town
Dilediğiniz saatte Cape Town’a gelebilirsiniz. Varış transferiniz ile Güney Afrika Safari Turu başlıyor!

2. – 3. Gün: Cape Town
Güzel Cape Town oryantasyon turu sizi bekliyor. National Geographic Traveler dergisi tarafından dünyanın en iyi bahçelerinden biri olarak seçilen Kirstenbosch National Botanik bahçesi gezisinin ardından, Cape Noktasına gelip Boulders Plajının meşhur penguenlerini görme şansı yakalıyoruz. 3 gün isteğe bağlı olarak Robben Adası ya da Table Dağı ziyareti yapabilir ya da Stellenbosch civarında bir şarap turuna çıkabilirsiniz. Yemek: 2 kahvaltı.

4. Gün: Johannesburg
Güney Afrika Safari Turu 4. gününde uçak ile Johannesburg’a geliyoruz. Transfer ile otelimize gidiyoruz. Burada hoşgeldin yemeği olarak geleneksel Güney Afrika tarzı Barbekü sizi bekliyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Panorama Route
Manzara dolu bir yolculuk ile Panorama rotasında ilerliyoruz. Blyde Nehri Kanyonu, Bourke’s Luck Potholes ve God’s Window güzel spotlarda mola veriyoruz. Akşam üzeri Kruger Milli Parkına varmış olacağız.Yemek: 1 kahvaltı.

6. Gün: Kruger Milli Parkı
Kruger Milli Parkında Kendi aracımızla yapacağınız safari turlarının tadını çıkarın. Sonrasında lodge’a geri dönüyoruz. Günü oldukça Afrika tarzı, yıldızların altında akşam yemeğimizi yiyerek sonlandırıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

7. Gün: Karongwe Doğa Rezervi
Güney Afrika Safari Turu 7. gününde, Karongwe Doğa Rezervine geliyoruz. Sabah üstü açık aracımızla safari turuna çıkıyoruz. Kruger Milli Parkında yapacağınız safari turlarının tadını çıkarın. Sonrasında lüks kampınızın nehir manzarası sizi bekliyor olacak. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

8. Gün: Karongwe Doğa Rezervi
Sabah safarisiniin ardından brunch ve lodge’unuzda serbest vakit sizi bekliyor.  Akşam üzeri Endangered Wildlife Trust’ın Carnivore Conservation Programından bir araştırmacıyla tanışacağız. Bu proje National Geographic’den Kelly Marnewick’in projesidir. Kelly’nin takımı bize bu araştırma programı hakkında bilgi verecek ve akşam safarisinde bize eşlik edecek. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

9. Gün: Johannesburg
Son bir safari turundan sonra Johannesburg’a geri geliyoruz. Güney Afrika Safari Turu son akşamında yemeğinizi yerel bir aile ile yiyerek, bu tura unutulmaz bir şekilde veda etmeye hazır olun. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

10. Gün: Johannesburg
Güney Afrika Safari Turu sona eriyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: DSCNG

Güney Afrika Safari Turu

Güney Afrika Safari Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 9 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 6 akşam yemeği.
 • 3 gece otel, 2 gece konukevi, 2 gece konforlu safari kampı konaklaması.
 • Karongwe Private Game Rezervinde safari tuları.
 • Varış transferi.
 • Kirstenbosch Botanik Bahçeleri Turu, Cape Town.
 • Cape Town ve Cape Point oryantasyon turları.
 • Geleneksel Barbekü (Brai).
 • Panaroma route yolculuğu.
 • Kruger Milli Parkında, üstü açık safari araçlarıyla safari turları.
 • Güney Afrika Safari Turu boyunca deneyimli Rehber, sertifikalı sürücü ve yerel rehberler eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 14 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Güney Afrika Safari Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Güney Afrika Safari Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler. Programda belirtilmemiş yemekler 195 – 255 USD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Güney Afrika Safari Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Güney Afrika Safari Tur boyunca yapılan kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir