İçeriğe geç
Ana Sayfa » Neden biz?

Neden biz?

[frame src=”http://geographika.com/wp-content/uploads/2012/09/HONEYMOON-page-001.jpg” link=”http://geographika.com/wp-content/uploads/2012/09/HONEYMOON-page-001.jpg” target=”_self” width=”585″ height=”325″ alt=”” align=”” class=”” prettyphoto=”false”]

İnsanların hayatlarını değiştirmeyi seviyoruz!

Yaptığınız şeyi sevmek mutluluk, sevdiğiniz şeyi yapmak ise özgürlüktür. Geographika olarak siz gezginlerin, hem mutlu hem de özgür hissetmesi için yola çıktık. Bu yolda size Dünyanın küçük grup seyahati lideri G Adventures’ın birbirinden özel turlarını sunuyoruz.G Adventures Türkiye distributörü olarak sizi Geographika farkıyla seyahat etmeye davet ediyoruz!

Neden Geographika ile seyahat etmelisiniz?

Dünya lideri G Adventures’ın ödüllü turlarında, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için getirdik.

Geographika ve G Adventures güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Tek yetkili genel satış acentesi olduğumuz G Adventures kapsama alanında olmayan diğer tüm ülkelerdeki deneyimleri de, “işinin başında” olan ve seyahat kültürüne tutku ile bağlanmış yerel tur operatörleri ile sizlere sunuyoruz.

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

18 – 38 yaş arası gezginlere özel Yolo Turlar, çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Upgraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

[raw]
[row]
[col type=”1_2″]

%100 Garanti Depar

Tüm G Adventures turlarının hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

[/col]
[col type=”1_2″]

Tek Kişi Farkı Yok

Yalnız seyahat eden gezginleri cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

[/col]
[/row]
[clear]
[row]
[col type=”1_2″]

Hayat Boyu Depozito Sistemi

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?
Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları buradan okuyabilirsiniz

[/col]
[col type=”1_2″]

7/24 Hizmet Garantisi

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve CEO’larımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz. Biz sizin konforunuz, güvenliğiniz ve acil ihtiyaçlarınız için asla uyumuyoruz. ASLA!

[/col]
[/row]
[clear]
[row]
[col type=”1_2″]

Seçme Hakkı

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

[/col]
[col type=”1_2″]

Küçük Grup Seyahati

Gruplarımız ortalama 10 kişi olup, gidilecek destinasyona göre maksimum kişi sayısı en fazla 16 kişidir. Uluslararası gruplarımız ile sunduğumuz seyahat deneyimi ile farklı kültürleri keşfederken, farklı arkadaşlıklar da kurabileceksiniz!

[/col]
[/row]
[clear]
[/raw]

EKİBİMİZ

[raw]
[styled_box title=”SİNAN HALİÇ” class=”sb_dark”]

Kurucumuz! Ödüllü bir girişimci…
Masa başında bankacılık ve finans meseleleri ile uğraşırken, dağlara ve maceraya direnemeyeceğini bildiği için, kültür varlıklarını koruma alanında yüksek lisans yapıp, Avrupa’da, Türkiye’de, Rusya’da, İran’da, Nepal’de ve diğer macera başkentlerinde yüzlerce küçük gruba rehberlik yaptı.
15 yıllık global deneyimi ve benzersiz girişimcilik ruhu ile tüm dünyadan yerel turizm profesyonelleri ile global seyahat networkü olan GEOGRAPHIKA’yı kurdu.

[dropcap1]”Bu[/dropcap1] sefer başka! Bu yerel değil, bu global de değil…
Geographika eşsiz çünkü, dünyanın ilk küçük grup aktif turizmine adanmış yerel tur operatörleri network oluşumu.
“Dünya tek ama tek bir ülke ve insanoğlu onu vatandaşlarıdır” diyor Bahai. Geographika, çok yakında dünyanın en fazla ülke ve deneyim seçeneği sunan kültür, doğa ve macera deneyimleri operatörü olarak olarak dünyanın tek bir ülke olduğunu ispat edecektir.
Sinan Haliç

[/styled_box]
[styled_box title=”EFECAN AYTEMİZ” class=”sb_purple”]”İş geliştirme” kavramı genelde akıllara teknik meseleleri getirir, ama her türlü profesyonel iş yaklaşımında başarıya giden yolun anahtarıdır. Geographika için “iş geliştirme” yeni destinasyonlar tespit ederek, aynı turizm kültürüne sahip olduğumuz yerel operatörleri bulmak ve yerel halklara katkı sağlayacak sürdürülebilir turizm programları geliştirmektir. Geographika’da iki müthiş insan bu sorumluluğu almaktadır. Efecan ve Alison!

[dropcap1]“1993[/dropcap1] yılından beri, dağlara tutkunum.  Tüm dünyada onları kovaladım  durdum! En büyük sorun ise, dünyanın en uzak ve ulaşılması güç  bölgelerinde bulunuyor olmaları. Tırmanışın yanı sıra, gerçek mücadeleyi verdiğiniz konu, sadece oraya gitmektir. Hangi havalimanı, ulaşımı nasıl sağlarım, nerede kalırım, peki ya ekipmanlar, hava durumu, yerel halk, yemekler, sınır geçişleri.?! Bu liste, endişelerinizle beraber sonsuza kadar  uzayabilir.

18 yıldır, bir hayalim var; tek bir elden tüm seyahat çözümlerine ulaşmak. İşte biz bu yüzden, Geographika tüm seyahatlerinizin cevap anahtarı olsun  diye uğraşıyoruz. Ki, sizler tutkunuz nerede ise oraya gidebilesiniz.
Efecan Aytemiz

[/styled_box]
[styled_box title=”ALISON WAIN” class=”sb_orange”]

[dropcap1]”Benim[/dropcap1] en iyi seyahat hatıralarım, yerel insanlarla beraber dahil olduğum gönüllü projeler ile, bir ülkeyi anlamaya başladığım seyahatlerdendir.  Avustralya çölünde 2 hafta geçirdikten sonra, aracımla son çıkışı kaçırdığım  zaman, ya da Khao Sok’da ayakkabılarımı unuttuğum gün, benim için beklenmedik ve unutulmaz anlardandır.

Nasıl seyahat ettiğiniz bir ülkeyi nasıl göreceğinizi belirler ve bu size özgürlük verir. Geographika, denizaşırı coğrafyalarda size gerçek deneyimler yaşatmak ile yerel operatörleri desteklemenin dengesini yeniden kuruyor.Sadece yerele indiğimizde gezegeni gerçek anlamda deneyimleyebiliriz.”
-Alison Wain

[/styled_box]
[styled_box title=”ÖZLEM ZEYTİN” class=”sb_blue”][dropcap1]”Bugüne[/dropcap1] kadar pek çok ülkenin tarihini, sanatını ve mimarisini yaptığım seyahatlerle keşfetmeye çalıştım. Her şeye daha kolay ulaşabildiğimiz bu çağda ‘her yere’ daha kolay ulaşmak, okuduğumu, duyduğumu, merak ettiğimi kendi gözümle, yerinde görmek beni seyahat etmeye bağlayan en önemli şey oldu.

Sizleri de dünyanın her yerinden haberdar etmek ve istediğiniz her yeri keşfetmenizi sağlamak, Geographika olarak bizim en önemli gayelerimizden biri!”
-Özlem Zeytin

[/styled_box]

Değerlerimiz

Birey ve takım olarak yaptığımız her işte bizi hedeflerimize ulaştıracak ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlayacak, tutku ile bağlandığımız kurum değerlerimizden asla vazgeçmeyiz.
[row]
[col type=”1_2″ class=””]

Müşteri memnuniyeti

[arrow_list]

 • Müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için daima mükemmeli aramak.
 • Hızlı, eksiksiz ve yüksek standartlı kaliteli hizmet sunmak.
 • Hizmet ve iletişimde esnek, çözüm odaklı olmak.
 • Müşterilerimize karşı dürüst ve şeffaf olmak.

[/arrow_list]

[/col]
[col type=”1_2″ class=””]

Takım çalışması

[arrow_list]

 • Her koşulda takım ruhunu canlı tutmak ve sonuç odaklı başarı motivasyonu sağlamak.
 • Mükemmel takımlar için bireylerin gelişimini ve girişimcilik ruhunu teşvik etmek
 • Hedefe ulaşmak için kenetlenmiş takım içinde insiyatif kullanmak ve sorumluluk almak.
 • Takımın başarısı için disiplini vazgeçilmez kabul etmek.

[/arrow_list]

[/col]
[/row]
[clear]
[row]
[col type=”1_2″]

İnnovasyon

[arrow_list]

 • Bu kavrama tutku ile bağlanmak.
 • Sürdürülebilir innovasyon için farkındalık sahibi olmak.
 • Hayal etmeyi ve yaratıcılığı kullanmayı kurum içinde teşvik etmek.
 • Innovatif tüm eylemlerimizde hızlı ve çevik olmak.

[/arrow_list]

[/col]
[col type=”1_2″]

Saygı

[arrow_list]

 • Kurumumuza, daima mükemmeli aradığımız işimize ve birbirimize saygı
 • Müşterilerimize, yaşadığımız çevreye ve doğaya saygı
 • Evrensel olarak kabul görmüş değerler bütününe saygı.

[/arrow_list]
[/col]
[/row]
[clear]
[row]
[col type=”1_2″]

Misyonumuz

Tüm grup şirketlerinde olduğu gibi misyonumuz, örgütsel verimliliği sürekli olarak artırmak, sektöre yenilikler getirmek, sinerji ve çözüm ortaklıkları ile sürdürülebilir şekilde büyümektir.

[/col]
[col type=”1_2″]

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyada, faaliyet alanında farklılığını hissettiren, en kaliteli ürün ve hizmetin talep edildiği yerde aranılan ilk kurum olmaktır.

[/col]
[/row]
[clear]
[divider type=”space_thin”]

[styled_box title=”Bize Ulaşın” type=”sb” class=””]

GEOGRAPHIKA
Acıbadem Cad. No: 176 D:10 İstanbul, Üsküdar
Tel: +90 216 418 3118
Fax: +90 216 418 4522
Email:
info/at/geographika.com
Takip edin:
Twitter
Bize katılın:
Facebook

[/styled_box]
[/raw]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir