İçeriğe geç
Ana Sayfa » Hırvatistan Turu

Hırvatistan Turu

Hırvatistan Turu — YOLO  (tur tipleri hakkında

Hırvatistan’ın iki güzel şehri Zagreb’den Dubrovnik’e uzanan bir Hırvatistan turu sizi bekliyor. Tarihi Zagreb şehrinden başlayıp Adriyatik kıyısı boyunca Plitvice, Split ve Hvar’a uğrayıp etkileyici Dubrovnik’e, 7 günlük bir macerada ulaşacaksınız. Plitvice ve Hvar’ın güzel gölleri, Dubrovnik ve Zabreb’in dinamik atmosferi ve Adriyatik’in inci denizini gördükten sonra özel bir Avrupa deneyimi yaşamanın keyfine varacaksınız!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz. Tayland Turu ve diğer seçenekler için uzman ekibimize başvurabilirsiniz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Bu Hırvatistan turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 12 adet Hırvatistan Turu, 113 adet Avrupa Turu ve tüm trekking doğa yürüyüşü turları ile diğer kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Zagreb, Hırvatistan
Hırvatistan Zagreb’e varış ile başlıyor. İlk gün serbest gün olduğu için, check in saatinden sonra, dilediğiniz saatte otelinize varabilirsiniz.

2. Gün: Plitvice
Hırvatistan turuna Zagreb’deki oryantasyon yürüyüşü ile başlıyoruz.Akşam üzeri Plitvice’ye transferiniz gerçekleşiyor.

3. – 4. Gün: Split
Milli Parktaki Plitvice Göllerinin güzelliğini keşfetme zamanı! Sonrasında Split’e transfer olup akşam üzeri bir yürüyüş ile Split’i tanıyoruz. Diocletian’s Sarayı’da gezimize dahil olacak. Split’teki konaklamanız boyunca etrafı dilediğiniz gibi gezmek ve alışveriş yapmak için serbest zamanınız olacak. Hırvatistan3. ve 4. günlerinde, opsiyonel olarak Hırvatistan’ın meşhur plajı Zlatni Rat plajına uğrayabilir, Trogir’deki antik şehir Solin’in harabelerini görebilir ya da şehrin gece hayatına katılabilirsiniz.

5. Gün: Hvar
Sabah vapuru ile Hvar’a geçiyoruz. Hvar’da dilerseniz plajda vakit geçirebilir, Hvar kalesini ziyaret edebilir ya da Pakleni adaları etrafında gerçekleşen tekne turlarından birisine katılabilirsiniz.

6. Gün: Dubrovnik
Otobüs ve tekne transferlerinin ardından Hırvatistan turunun olmazsa olmaz şehri Dubrovnik’e geliyoruz. Akşam üzeri dilediğiniz gibi geçirmeniz için serbest bırakılmıştır.

7. Gün: Dubrovnik
Hırvatistan turu 7. gün, Dubrovnik’te son buluyor. Dubrovnik’ten uçuş saatinize göre ayrılabilirsiniz.

Tur kodu: ECZD

Hırvatistan Turu

Hırvatistan Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 6 gece otel/hostel konaklaması (çoklu paylaşımlı konaklama)
 • Zagreb’de oryantasyon yürüyüşü.
 • Plitvice Gölleri Milli Parkına giriş.
 • Diocletian’s Sarayı rehberli turu (Split).
 • Split’te akşam üzeri oryantasyon yürüyüşü.
 • Hırvatistan turu boyunca deneyimli rehberler eşliğinde yapılan geziler
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyim

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Hırvatistan vizesi tur fiyatına dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası uçuşlar.
 • Transferler: Hırvatistan Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Hırvatistan turu programda belirtilmeyen tüm yemekler. (Tura dahil olmayan öğünler 260 – 340 USD arası tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Hırvatistan turu programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Hırvatistan turu boyunca yapacağınız kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir