İçeriğe geç
Ana Sayfa » İsveç Lapland Turu

İsveç Lapland Turu

İsveç Lapland Turu — Özel ilgi – Aktif (tur tipleri hakkında)

İsveç Lapland Turu ile İsveç’in buzlu kuzeyinde ekstrem bir deneyime hazır olun. Bu harika seyahat sizi Kuzey Kutup Dairesinin karlı laponyasına götürecek. Siz buz üzerinde kayarken, köpeklerinin kızağınızı heyecanla çekecek. Meşhur ICEHOTEL’de buzdan tamamen oluşmuş bir yapıda bulunmayı deneyimlerken, Kuzey Işıkları Aurora Borealis’in güzel renklerini unutamayacaksınız.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

İsveç Lapland Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 3 adet İsveç Turu, 104 adet Avrupa Turu ve tüm özel ilgi turları ile vahşi yaşam ve safari turları ve diğer lüks & resort turları ile kültür turları ve aktif macera turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Kiruna, İsveç
Kiruna’ya varış. Transferiniz gerçekleşiyor. İsveç Lapland Turunda bu akşamüstü Vittangi Geyik Parkı turunuz sizleri bekliyor.

2. – 4. Gün: Lapland
Takımınızın elemankarı köpeklerle tanışın ve sizi İsveç vahşi güzelliğine doğru çekmelerine izin verin. Buzda balık tutmak için ara vereceğiz. Kar ayakkabısı ile aktivitelere katılıp, Kuzey Işıklarını görmeyi bekleyeceğiz. Yemek: 3 kahvaltı, 3 öğle yemeği, 3 akşam yemeği.

5. Gün: ICEHOTEL®
İsveç Lapland Turu 5. günü köpek arkadaşlarınıza güle güle deyip medeniyete geri dönüyoruz. Sami kültür müzesini ziyaret edip ren geyiği safarisine çıkabilirsiniz. Geceyi Dünyanın meşhur otellerinden ICEHOTEL®‘ de geçireceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

6. Gün: ICEHOTEL®/Kiruna
İsveç Lapland Turu için bugün son gün. Uçuşunuza göre şehirden ayrılabilirsiniz.

Tur Kodu: EWLA

* İsveç Lapland turu 2018 ve 2019 senelerinde gerçekleşecektir. Güncel programlar, tarih ve fiyat bilgisi için lütfen satış danışmanlarımız ile buradan iletişime geçin!

İsveç Lapland Turu

İsveç Lapland Turu

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir