İçeriğe geç
Ana Sayfa » İtalya Bisiklet Turu

İtalya Bisiklet Turu

İtalya Bisiklet Turu — Aktif – Klasik (tur tipleri hakkında

İtalya bisiklet turu ile birbirinden lezzetli yemekleri ve geniş akdeniz mutfağı ile meşhur İtalya’yı değişik bir şekilde keşfetmeye hazır olun! Toskana’nın en güzel kırsal kesimlerini bisiklet üzerinde gezerken tadacağınız lezzetli yemekleri dengeleyeceğiniz bir İtalya Bisiklet Turu sizi bekliyor. Bu gezi sırasında, bir bisiklet koltuğundan, Avrupa’nın bu pastoral yamacındaki küçük köyleri ve tepeleri gezeceksiniz. Ustalıkla hazırlanmış yemekleri ve birbirinden güzel aromalı şarapları tadacaksınız. ‘Ne yiyorsanız osunuz.’ iddiası gerçekse, tur sonrasında çok güzel olacağınızdan emin olun!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

İtalya Bisiklet Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 26 adet İtalya Turu, 104 adet Avrupa Turu ve tüm aktif macera turları ile özel ilgi turları ve diğer kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Roma, İtalya
İtalya bisiklet turunda 1. gün 14:00’da Roma’da buluşuyoruz. Tren ile Toskana kırsal bölgesinde agriturismo olarak bilinen çiftlik evine transferiniz gerçekleşiyor. Geleneksel karşıla yemeği şeklinde sunulacak akşam yemeğinizin tadını çıkarın.

2. Gün: Chianciano Terme
Yerel lezzetlerden oluşan İtalyan kahvaltınızın tadını çıkarın. Sonrasında bisiklet üstünde Chianciano Terme köyüne doğru yola çıkıyoruz. Akşam üstü havuz ile rahatlamak ve agriturismonun çevresinde vakit geçirmek için serbest zamanınız olacak. Akşam ise yerel akşam yemeği hazırlanışını izleyip hangi baharatları kullandıklarını öğreneceğiz. Sonrasında akşam yemeğinizin tadını çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

3. Gün: Chianciano Terme/Pienza
İtalya bisiklet turunda bugün bisiklet üzerinde klasik Rönesans şehri Pienza’ya gidiyoruz. Tuscan manzaralarını keşfetme şansımız olacak.Tur sırasında yerel lezzetlerle keyifli bir piknik yapacağız. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

4. Gün: Chianciano Terme/Montalcino
Tuscan tepesinin şehirlerinden Montepulciano’ya gidiyoruz. Şehir yemekleri ve şaraplarıyla oldukça meşhurdur. Tuscan tepeleri etrafında bisiklet turlarıyla eğlenceli vakit geçirdikten sonra şehir merkezinde geçireceğiniz serbest zamanınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Chianciano Terme/Tuscan Gölleri
Tuscan gölleri bölgesinde tüm gün bisiklet turu sizi bekliyor. Chiusi Gölü ve Montepulciano Gölü etrafındaki rotaları izleyerek ilerleyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra agriturismoya geri dönüyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

6. Gün: Chianciano Terme/ Bagno Vignoni
Spa ve rahatlama denince önemli bir kasaba olan güzel Bagno Vignoni’ye geliyoruz. Bisikletimiz ile kasabayı keşfettikten sonra opsiyonel olarak sıcak sularda dinlenme şansı sizi bekliyor! Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

7. Gün: Chianciano Terme
Chiusi istasyonuna transferiniz gerçekleştikten sonra İtalya bisiklet turunun sonuna geliyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: EITC

İtalya Bisiklet Turu

İtalya Bisiklet Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 6 kahvaltı, 5 akşam yemeği.
 • 1 gece otel, 5 gece yerel çiftlik evinde/agriturismo konaklama.
 • Otobüs, tren, yürüyüş, bisiklet.
 • 3 gün boyunca ekipman desteği.
 • Organik yemek pişirme dersleri.
 • Yerel yemekler ve peynirler ile şarap tadımı.
 • Tucan kırsal kesiminde bisiklet turu, Pienza Montepulciano ve Siena turları.
 • Chiusi İstasyonuna dönüş transferi.
 • Deneyimli rehber.
 • En az 14, ortalama 8 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Vize: İtalya vizesi tura dahil değildir.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.(Tura dahil olmayan öğünler 120 – 170 EUR arası tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir