İçeriğe geç
Ana Sayfa » İtalya Yerel Yaşam Turu

İtalya Yerel Yaşam Turu

İtalya Yerel Yaşam Turu—  Özel ilgi – Klasik(tur tipleri hakkında)

İtalya Yerel Yaşam Turu ile Dünya devi G Adventures’ın çok özel tasarlanmış bu turunda sizin için kiralayacağımız bir evde konaklayarak, halktan biri gibi vakit geçireceğiniz, İtalya’nın Toskana bölgesinde unutamayacağınız bir tatile hazır olun. Bölgedeki yerel kültürü tanıyacağınız, organik ürünleri ve şarapları tadacağınız, asma bahçelerinde ve güzel kırsal bölgelerde turlayacağınız harika bir tur konsepti sizin için tasarlandı. İtalya’nın bu huzurlu köşesinde, rahatlatıcı ve özel bir İtalya Turu deneyimi yaşayacaksınız. İtalyan kültürünü, Geographika ve G Adventures farkıyla tanıyın!

Farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 23 adet İtalya Turu, 104 adet Avrupa Turu ve tüm özel ilgi turları ile kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İtalya’da aktif bir macera dilerseniz İtalya’nın Toskana bölgesinde geçireceğiniz İtalya Bisiklet Turu ‘na mutlaka göz atın!

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

TUR PROGRAMI

1. Gün – Roma
İtalya Yerel Yaşam Turu Roma’ya varış ile başlıyor.

2.-3. Gün – Umbertide
Özel araç ile Umbria’yadaki evinize transferiniz gerçekleşiyor. Tur boyunca konaklamamız Toskana kırsalında yerel bir bölgede, güzel vadi manzaralarının etrafında olacak. Eviniz, küçük bir havuz, teras ve gün içinde rahatça vakit geçirebileceğiniz küçük alanlardan oluşuyor. Evinizdeki ilk iki gün boyunca organik lezzetleri tadabilir, günlük yoga ve plates derslerine katılabilirsiniz. Yemekler: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

3. Gün – Umbertide
Her sabah tahtada yazan günlük aktiviteleri kontrol edip, günü bu güzel bölgede yapacağınız aktiviteler ile geçireceksiniz. Hayvanlarla ilgilenip, taze meyve ve sebzeleri toplamaya ya da İtalyan makarnası yapmaya uzanan aktivitelerle şehir hayatında unuttuğunuz şeyleri hatırlamaya hazır olun! Opsiyonel olarak günlük yoga ve plates derslerine katılabilir ya da havuzda dinlenebilirsiniz. Hafta boyu, ev sahibimiz, aktiviteler konusunda sizi yönlendirecek.  Yemekler: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. Gün – Umbertide
Yakınımızda olan Assisi’ye geçip freskolarıyla meşhur St Francis Bazilikasına geliyoruz. Assisi kentini keşfedip öğle yemeği yedikten sonra çiftlik evimize geri dönüyoruz. Yemekler: 1 kahvaltı,1 akşam yemeği.

5. Gün – Umbertide
İtalya Yerel Yaşam Turu 5. gününü dilediğiniz aktivite ile geçirebilirsiniz! Yemekler: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

6. Gün – Umbertide
İtalya Yerel Yaşam Turu 6. gününde yakınlarda ortaçağ kenti Gubbio’ya gidiyoruz. Bu kentte gezip dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz! Yemekler: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

7. Gün – Umbertide
Çiftlik evinizdeki son günün tadını çıkarın! Çiftlik Aşçısı Daniela size son gününüze özel bir akşam yemeği hazırlayacak! Afiyet olsun! Yemekler: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

8. Gün – Umbertide / Roma
Sabah transferi ile Romaya dönüyoruz. İtalya Yerel Yaşam Turu son buluyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: EILU

İtalya Yerel Yaşam Turu
İtalya Yerel Yaşam Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Meyve – sebze toplama ve hayvanlarla ilgilenme gibi çiftlik aktiviteleri ve yoga-plates gibi günlük aktiviteler.
 • Makarna yapımı.
 • Gubbio ve Assisi kentleri ziyaretleri.
 • Yarım gün Montalcino gezisi.
 • St Francis bazilikası ziyareti.
 • 7 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 6 akşam yemeği.
 • 1 gece otelde, 6 gece Tozkana kırsal kesiminde konaklama.
 • Havalimanı hariç tüm transferler (otobüs, tren, yürüyüş).
 • Deneyimli rehber.
 • Maksimum 10 kişi, ortalama 7 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: İtalya vizesi tur fiyatına dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.(Tura dahil olmayan öğünler 120 – 170 Euro arası tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler./li>
 • Harcamalar: kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!