İçeriğe geç
Ana Sayfa » Japonya Tokyo Kyoto Turu

Japonya Tokyo Kyoto Turu

Japonya Tokyo Kyoto Turu — Klasik (tur tipleri hakkında

Japonya Tokyo Kyoto turu ile 6 gün boyunca hem eski hem de yeni Japonya’yı keşfedeceksiniz. Bir Japonya seyahatinin olmazsa olmazı, eski ismiyle Edo olarak bilinen, dünyanın en eski başkentlerinden biri  Tokyo ve Japonya’nın en büyük şehri Kyoto bu turda! Japonya’nın en ikonik şehirleri Tokyo ve Kyoto’yu tanıyacak, Takayama kentinde Japonya’nın kırsal atmosferini göreceksiniz. Uzak doğunun özel ülkesi Japonya’nın etkileyici bahçeleri, tapınakları, hem renkli ve kalabalık hem de düzenli şehir hayatı ve daha fazlası bu 6 günlük turda sizi bekliyor.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Japonya Tokyo Kyoto Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 9 adet Japonya Turu, 254 adet Asya ve Uzakdoğu Turu ve tüm kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Tokyo, Japonya
Japonya Tokyo Kyoto Turu başlıyor. Uçuş saatinize göre Tokyo’ya varabilir, transferinizi ister bizimle, ister kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

2. Gün: Tokyo
Tokyo oryantasyon turu ile Japonya’nın başkentini keşfetmeye başlıyoruz. Bu turun ardından keşfetmeye opsiyonel olarak Yoyogi Parkı, Asakusa Tapınağı, Harajuku ve Shibuya Caddesini ile devam edebilirsiniz.

3. Gün: Tokyo/Takayama
Resim gibi bir kent olan Takayama kentine geliyoruz. Bu eski şehri sokaklarını rehberiniz ile gezerken, meşhur Japon içkisi sakeyi tatmayı ve el işlerine göz atmayı unutmayın.  Japonya Tokyo Kyoto Turu 3. gününü geri kalanını dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Geceyi geleneksel bir konaklama yerinde geçiriyoruz.

4. Gün: Takayama/Kyoto
Japonya Tokyo Kyoto Turu 4. günü, Japonya’nın imparatorluk zamanında başkenti olan Kyoto’ya geliyoruz. Bu tarihi şehri keşfetmeye başlıyoruz. Akşam üzeri dilerseniz yerel bir barda ya da nehir kenarında vakit geçirebilirsiniz.

5. Gün: Kyoto
Bugün Kyoto’nun zengin kültürünü tanımaya devam ediyoruz. Opsiyonel olarak Kyoto’nun güzel tapınaklarını ziyaret edebilir, yakalayabilirseniz Japon çay seremonisine ya da kaligrafi workshoplarına katılabilirsiniz!

6. Gün: Kyoto
Japonya Tokyo Kyoto Turu 6. gün son buluyor. Dilediğiniz saatte Kyoto kentinden ayrılabilirsiniz. İsterseniz turunuzu bizimle bir kaç gün daha uzatabilirsiniz. Bunun için lütfen bize danışınız.

Tur Kodu: AJTK

Japonya Tokyo Kyoto Turu

Japonya Tokyo Kyoto Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

  • 4 gece hostel (çok kişilik oda), 1 gece Japon tarzı Inn konaklaması.
  • Tokyo ve Takayama’da oryantasyon yürüyüşleri.
  • Japonya Tokyo Kyoto Turu boyunca deneyimli İngilizce rehber.
  • En az 16, ortalama 14 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

  • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
  • Transferler: Japonya Tokyo Kyoto Turu programında belirtilmeyen transferler.
  • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.(Tura dahil olmayan öğünler 280 – 365 USD arası tutar.)
  • Ekstra Aktiviteler: Japonya Tokyo Kyoto Turu programında belirtilmeyen gezi ve etkilikler.
  • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!..