İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kanada Kutup Ayıları Turu

Kanada Kutup Ayıları Turu

Özel ilgi (tur tipleri hakkında) — Kanada Kutup Ayıları Turu

Kanada Kutup Ayıları Turu programında bambaşka bir Kanada turuna hazır olun. Bu tur, kutup ayılarını doğal ortamlarında daha yakından görmek için en güzel fırsat, çünkü kullanacağımız araçlarımız, daha doğrusu evimiz Tundra Buggy! Tüm tundra buggy’lerin çift kat yalıtımlı donmayan camları ve propan ısıtma sistemi sayesinde şömine sıcaklığında kutup koşullarının keyfini çıkarabileceksiniz. Her gün dünyaca ünlü “Tundra Buggy” ile yola koyulup, kutup ayıları ve doğal yaşamı gözlemlemeye çıkıyoruz. Kanada Kutup Ayıları Turu macerası sizleri bekliyor.

Farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 19 adet Kanada Turu, 61 adet Kuzey Amerika turu ve tüm vahşi yaşam ve safari turları ile diğer aktif macera turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Winnipeg, Kanada
Kanada Kutup Ayıları Turunun ilk günü rehberlerimiz eşliğinde “hoşgeldiniz” yemeğinin tadını çıkarın. Geceyi Winnipeg’de geçireceğiz.

2. Gün: Churchill
Sabah Churchill’e gidiş için uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Kasabada kısa bir bilgilendirmeden sonra transferle Buggy’lere yerleşiyoruz ve tundrada gerçekleştireceğimiz maceramıza başlıyoruz. Geceyi kulübelerimizde geçireceğiz.

3. Gün: Tundra Buggy Macerası
Kulübelerde kutup ayılarını ve kutup doğal yaşamını gözlemlemek için kullanabilirsiniz. Buggy’erimiz ise sizler tüm gün tundrada gezdirmek ve çevreyi yakından tanımanız için kulübelerden uzaklaşacaktır. Kanada Kutup Ayıları Turu boyunca rehberlerimiz sizlere ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve deneyimleri ayrıca fotoğraf çekmek için en güzel açıları sizlerle paylaşacaklar. Akşamları sunumları izleyebilir ve diğer misafirlerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Geceleri kuzey ışıkları, Aurora Borealis mucizesini izlemeyi sakın kaçırmayın.

4. – 6. Günler: Tundra Buggy Macerası
Kulübelerde kutup ayılarını ve kutup doğal yaşamını gözlemlemek için kullanabilirsiniz. Buggy’lerimiz ise sizler tüm gün tundrada gezdirmek ve çevreyi yakından tanımanız için kulübelerden uzaklaşacaktır. Kanada Kutup Ayıları Turu boyunca rehberlerimiz sizlere ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve deneyimleri ayrıca fotoğraf çekmek için en güzel açıları sizlerle paylaşacaklar. Akşamları sunumları izleyebilir ve diğer misafirlerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Geceleri kuzey ışıklarını izlemeyi sakın kaçırmayın.

7. Gün: Tundra Buggy Macerası
Tüm gün sürecek buggy macerasından sonra akşam Winnipeg’e dönüş uçuşumuz için havaalanına gidiyoruz. Geceyi Winnipeg’de geçireceğiz.

8. Gün: Dönüş
İstediğiniz zaman Winnipeg’den ayrılmak üzere Kanada Kutup Ayıları Turunu noktalıyoruz.

Tur kodu: GEOFRNR

Fiyata dahil olan hizmetler

  • Otel Konaklaması: 7 Gece
  • Tundra Buggy ile yapılacak geziler
  • İngilizce Rehber

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

  • Vize: Kanada vizesi tur fiyatına dahil değildir.
  • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
  • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
  • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.
  • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
  • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir