İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kenya Turu

Kenya Turu

Kenya Turu — Yolo (tur tipleri hakkında

Eğer 18-38 yaş grubunda iseniz, Nairobi’de başlayıp Uganda’nın başkenti Kampala’da biten bu 6 günlük Kenya Turu ile, Kenya’nın vahşi doğasını bütçenize uygun bir şekilde keşfetmeye ne dersiniz? Kameranızın şarjlı olduğundan emin olun. Çünkü buna ihtiyacınız olacak! Masai Mara’nın ovaları boyunca meşhur Büyük Beşlinin izine düşecek ve Lake Nakuru Milli Parkında flamingoları gözlemleyeceksiniz. Afrika’nın tam kalbinde yaşayacağınız bu seyahat sizin için unutamayacağınız bir macera olacak. Bu ‘Yolo’ Kenya Turu, tüm gençliği ile sizleri bekliyor!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Kenya Turu Yolo dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 29 adet Kenya Turu, 96 adet Afrika Turu ve tüm vahşi yaşam ve safari turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Nairobi, Kenya
Kenya turu başkent Nairobi’ye varışla başlıyor.

2. – 3. Gün: Masai Mara Rezerve Bölgesi
Kenya turu 2.  gününde Great Rift Vadisine doğru yola çıkıyoruz. Afrika’nın en meşhur milli parklarından biri olan Masai Mara’ya akşam üstü ulaşıyoruz. Safari turuna çıkıp ormanın büyük 5’lisini görmeye çalışıyoruz! Kenya turu 3. gün ise erken bir safari turuyla başlıyor. Kahvaltının ardından ilk safari turumuza çıkıyoruz. Günün devamı da doğa gezileri ile devam ediyor. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

4. – 5. Gün : Masai Mara / Nakuru Gölü
4. günde Nakuru Gölü Milli Parkına gitmek için Masai Mara’dan ayrılıyoruz. Yol üzerinde öğle yemeği için G Adventures destekli Ubuntu kafe’de mola veriyoruz.  Nakura gölüne varır varmaz safari turuna çıkıyoruz.  Burada görebileceğiniz türler siyah gergedan, bufalo, impala, ve leopar olacak. Kenya turu 5. gününde Eldoret’e gitmeden önce son bir safari turuna çıkıyoruz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

6. Gün:: Kampala, Uganda
Uganda sınırını geçip, başkent Kampala’ya geliyoryuz. Kenya turu Kampala’ya varışla sona eriyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

Tur Kodu: DKNK

Kenya Turu

Kenya Turu 

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 5 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 4 akşam yemeği
 • 1 gece butik otel, 4 gece çadır kampı  konaklaması
 • Cafe Ubuntu’da öğle yemeği
 • Masai Mara Milli Parkında safari turları
 • Lake Nakuru Milli Parkında safari turları
 • 7 koltuklu 4×4 safari aracı ile yapılan transferler
 • 2 Deneyimli İngilizce rehber, aşçı, şoför ve sertifikalı safari rehberleri
 • Maksimum 18 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler. (havalimanı varış transferi ekletebilirsiniz)
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir