İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kuzey Tayland Turu

Kuzey Tayland Turu

Kuzey Tayland Turu — Yolo – Aktif (tur tipleri hakkında

Kuzey Tayland Turu, 18-38 yaş grubundaki gezginler için hazırlanmış bir Yolo turdur. Bangkok’un gökdelenleri ve lüks atmosferinden Kuzey Tayland’ın tepelerindeki yerel yaşama uzanan bir macera.. Kuzey tepelerine gidip kabileler ile beraber yiyeceğiz, konaklayacağız ve onların renkli kültürleriyle baş başa kalacağız. Gece pazarlarını görmek, lezzetli yemekleri tatmak ve tarihi Chiang Mai’de eğlenceli zamanlar geçirmek için bolca zamanımız olacak. Fil treki ve bambu sal üzerinde seyahat gibi pek çok opsiyonel aktivite turunuza daha çok eğlence katacak. Tayland’ın hem hareketli hem de dingin kültürünü görmek isteyenler için harika bir fırsat!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Kuzey Tayland Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 98 adet Tayland Turu, 254 adet Asya ve Uzakdoğu Turu ve tüm trekking doğa yürüyüşü turları ile kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Bangkok, Tayland
Kuzey Tayland Turu Bangkok’a varış ile başlıyor.

2. Gün: Bangkok
Şehri keşfediyoruz. Opsiyonel olarak Wat Po ve Grand Palace ziyareti ya da şehrin kanallarında bot turu yapabilirsiniz. Gece treniyle Chiang Mai’ye geçiyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

3. Gün: Chiang Mai
Kuzey Tayland Turu 3. gününde opsiyonel olarak Doi Suthep Tapınağına gezebilir, hediyeler için gece marketlerini kurcalayabilir ya da Thai yemek kursuna katılabilirsiniz.

4. – 6. gün: Hilltribe Trek
Rehberli tepe kabileleri yürüyüşü ve köyde konaklama, bambu raftingi ve fil trek’i ile günlerimizi geçiriyoruz. Yemekl: 2 kahvaltı, 3 öğle yemeği, 2 akşam yemeği

7. Gün: Chiang Mai
Opsiyonel olarak alışverişe gidebilir, Thai masajıyla rahatlayabilir ya da Chiang Mai’nin tapınaklarını keşfedebilirsiniz. Gece treniyle Bangkok’a dönüyoruz. Yemek: 1 kahvaltı

8. Gün: Bangkok
Kuzey Tayland Turu Bangkok tren istasyonuna varmamızla sona eriyor. Devam seyahatleri 15:00 veya daha sonra için rezerve edilebilir.

Tur kodu: ATHV

 

Kuzey Tayland Turu

Kuzey Tayland Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 5 kahvaltı, 3 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
 • 3 gece otel, 2 hilltribe hut, 2 yataklı tren konaklaması.
 • Kuzey Tayland Hilltribe yürüyüşü.
 • Bamboo rafting.
 • Sokak lezzetleri gezisi.
 • Kuzey Tayland Turu boyunca deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Kuzey Tayland Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 650- 800 USD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Kuzey Tayland Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kuzey Tayland Turu sırasındaki kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir