İçeriğe geç
Ana Sayfa » Lapland Finlandiya Turu

Lapland Finlandiya Turu

Lapland Finlandiya Turu — Aktif – Özel İlgi (tur tipleri hakkında)

Lapland Finlandiya Turu turu ile sizi bambaşka bir kış macerası bekliyor! Lapland Finlandiya Turu boyunca Ren geyikleri, Husky Köpekleri ve Kar kalesi ile adeta bir kış masalını yaşamanızı sağlayacak! Kızaklara atlamaya ve etkileyici kar manzaralarının tadını çıkarmaya hazır olun!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz!

*Lapland Finlandiya Turu bir ‘Tailor Made’ turdur. Kişiye özel bu paket tur programında double odada kişi başı 1190 Euro, tek kişi konaklama 1990 Euro’dur.

*Lapland Finlandiya Turu rezervasyonu için müsaitliğin konfirme edilmesi gerekmektedir.

Lapland Finlandiya Turu gibi farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Kuzey Avrupa, İskandinavya ve Arktik Kuzey Kutbu turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce tur ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

● Lapland Finlandiya Turu için taleplerinizi gitmek istediğiniz tur tarihinden minimum 3 hafta önce bize iletmeniz gerekmektedir.

Tur Programı:

1. Gün: Kemi, Finlandiya
Lapland Finlandiya Turu maceramıza Kemi havaalanında başlıyoruz. Yerel Personel sizi havaalanında karşılamak için bekliyor olacak. Otelinize transferiniz gerçekleştikten sonra rehberinizi ile heyecanlı bir snowmobil turuna çıkıp Lapland’in vahşi güzelliğine dalabilirsiniz! Meşhur kuzey Işıklarının* (Aurora Borealis) etkileyici renklerini görmeye şansı sizi bekliyor olacak. Gezinin ardından kamp ateşi etrafında sizi bekleyen lezzetli bir içecek ve atıştırmayla içiniz ısınacak. Sonrasında otele dönüyoruz.
* Kuzey Işıkları (Aurora Borealis)in bir doğa olayı olduğu için görülmesinin garanti olmadığını hatırlatırız.

2. Gün: Husky Turu ve Kar Kalesi (Snow Castle)
Kahvaltının ardından araç ile otelinizden ayrılıp husky çiftliğine transferiniz gerçekleşiyor. Burada sizi karlı ormanların içinde heyecanlı bir köpekli kızak turu* bekliyor! Köpeklerin sizi karlar üzerinde uçurmasının tadını çıkarın. Turdan sonra çiftliğe geri dönüyoruz. Burada sizi köpeklerle beraber sıcak bir içecek ile biraz daha vakit geçireceksiniz. Daha sonra otelinize transferiniz gerçekleşiyor.

Akşam üzeri kardan yapılmış meşhur kale SnowCastle’ a yerleşiyorsunuz. Kemi’deki SnowCastle kardan yapılı mimari örnekleri için bir gurur kaynağı kabul edilmektedir. SnowCastle’ın iç odaları dahil tamamı kardan oluşmaktadır. Her kış SnowCastle ailelere ve çocuklara içerisindeki ilginç ışık efektleri, buzdan heykeller ile harika deneyimler sunuyor. -5 dereceye yaklaşan temiz havada tam ekipmanlı odalar ve uyku tulumu ile SnowCastle’da unutamayacağınız bir gece geçireceksiniz!
* Husky Turu Salı ve Perşembe günleri düzenlenmemektedir.

3. Gün: Snowmobil ve Ren Geyikleri
Kale’de yapacağınız kahvaltının ardından sizi sıcak saunaların beklediği otele transferiniz gerçekleşiyor. Isındıktan sonra donmuş arazi üzerinde heyecanlı snowmobil safarisi başlıyor! Ren geyiği kampı yolu boyunca göreceğiniz eşsiz manzaranın tadını çıkarın. Kampa vardığınızda ahşap bir kulübede, ateşin etrafında sıcak bir kahve ya da yaban mersini suyu ikramı ile içiniz ısınacak. Şimdi sıra başka bir Arktik araç kullanmaya geldi: Ren geyiği kızağı! Kısa bir sürüş testi ve turun ardından Ren geyiği sürme lisansına sahip olmaya hak kazanacaksınız! Bu macera dolu günün ardından snowmobiller üzerinde Kemi’ye geri dönüyoruz.

4. Gün: Dönüş
Lapland Finlandiya Turu macerasının sonuna geliyoruz. Oteldeki kahvaltının ardından uçuş saatinize göre Kemi havaalanına transferiniz gerçekleşiyor.

* Lapland Finlandiya Turu 22.01.2019 – 31.03.2019 tarihleri arası her gün düzenlenmektedir.

Tur Kodu: GEONOVI

Lapland Finlandiya Turu

Lapland Finlandiya Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Kemi’de 2 gün konforlu otel konaklaması + 2 kahvaltı.
 • SnowCastle’da kar odasında 1 gece konaklama + kahvaltı ve sabah saunası.
 • Havaalanı transferleri.
 • Snowmobil ile Kuzey Işıkları gezisi; sıcak içecek ikramı. (2 saat)
 • Köpekli kızak turu, sıcak içecek ikramı. (3 saat – transferler dahil, 2 saat kızak üzerinde)
 • Ren geyiği kampına snowmobil turu; kahve ve sandviç ikramı. (2, 5 saat)
 • Outdoor aktiviteler için korucu kıyafet desteği.
 • 24 saat acil durum yardım merkezi.
 • Vergiler ve servis ücretleri.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası uçuşlar.
 • Transferler: Lapland Finlandiya Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Lapland Finlandiya Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler.
 • Ekstra Aktiviteler: Lapland Finlandiya Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir