İçeriğe geç
Ana Sayfa » Makedonya Turu

Makedonya Turu

Makedonya Turu — Klasik (tur tipleri hakkında

Tanıdık izleri ve ortak bir geçmiş ile bize hiç de uzak olmayan Makedonya’yı Geographika ile bu Makedonya Turu programında keşfetmeye hazır olun. Manastırları, meşhur şarapları, birbirinden güzel manzaraları ile bu balkan incisini 7 günlük bir turla gezin. Makedon mutfağından güzel yemekler ve şaraplar tadın. Makedon ezgileri kulağınıza gelirken eski sokaklarda yürüyerek şehirleri keşfedin. Dünya’nın en derin göllerinden biri olan Ohri Gölü’nde tekne ile yol alın. Arnavutluk ve Yunanistan sınırları boyunca uzanan yeşil manzaralar ile rahatlayın!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 14 adet Makedonya Turu, 104 adet Avrupa Turu ve tüm kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Makedonya Turu

Makedonya Turu

*2018 hareket tarihleri için lütfen bize ulaşın.

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir