İçeriğe geç
Ana Sayfa » Maldivler Turu

Maldivler Turu

Maldivler Turu — Gemi Cruise – Klasik (tur tipleri hakkında

Dünyanın en güzel adalarından Maldivler’de özel Dhoni teknesi ile unutulmaz bir seyahate hazır olun. Bu Maldivler turu ile keşfedilmemiş plajları ve küçük balıkçı köylerini ziyaret edin. Hint Okyanusundaki mercan kayalıklarına dalış yapın. Tropikal lezzetleri tadın. Kristal berraklığında sularda geleneksel dhonilerde seyir ederken Maldivler’in olağanüstü adalarını görün.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Maldivler Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 6 adet Maldivler Turu, 254 adet Asya ve Uzakdoğu Turu ve tüm yelkenli tekne ve yat turları ile diğer kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Malé, Maldivler
Maldivler turunda ilk gün 10:30 civarında tekneye transferiniz gerçekleşecek. Öğle yemeğinde beraber yolculuk edeceğiniz grupla tanışacaksınız. Sonrasında bu rüya yolculuğuna başlamadan önceki son hazırlıkları tamamlıyoruz. Yemek: 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

2. – 6. Gün: Mercan Adaları
Vadhoo kanalından mercan adalarına doğru teknemizle ilerliyoruz. Ambaraa ve Fenboa Finolhu’ yu da göreceğiz. Dhiggaru’daki balıkçı köylerindeki güzel plajlarını görüp yerel yaşamı deneyimleme şansını da yakalayacağız. Rahatlamak, yüzmek ve şnorkelle dalmak için serbest zamanlarınız olacak. Akşamları küçük limanlara demir atıp huzurlu plajlarda vakit geçirebilirsiniz. Tekne ekibimiz yemekleri hazırlamaktan sorumlu olacak. Yemek: 5 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 5 akşam yemeği.

7. Gün: Malé
Malé’ye geri dönüyoruz ve Maldivler turunun  sonuna geliyoruz. Uçuşunuza göre şehirden ayrılabilirsiniz. Uçuş rezervasyonunuzu öğle 12:00 ve sonrası için yapabileceğinizi unutmayın. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: AFMS

Maldivler Turu

Maldivler Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 7 gece geleneksel dhoni teknesiyle seyahat.
 • 6 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 6 akşam yemeği.
 • Varış transferi.
 • Dhiggaru Bodu Beru performansı.
 • 6 gece geleneksel Dhoni teknesinde konaklama.
 • Deneyimli kaptan ve ekibi.
 • Maksimum 8 kişi, ortalama 6 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslar arası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.(Tura dahil olmayan öğünler 55 – 75 USD kadar tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler, opsiyonel gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

 

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir