İçeriğe geç
Ana Sayfa » Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu

Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu

Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu — Klasik (tur tipleri hakkında

Güney Doğu Afrika’da herkese anlatmak isteyeceğiniz hikayeler edinmeye hazır olun! Bu 14 günlük Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu ile Güney Afrika, Svaziland ve Mozambik’i gezin, bölgenin muhteşem milli parklarında ve kusursuz plajlarında vakit geçirin . Mozambik’in koloni dönemi etkisindeki şehirlerini görün, Bazaruto Ulusal Parkını geleneksel dhow teknesiyle gezintiye çıkın, Kruger Parkında büyük beşlinin izini sürün, efsanevi Panorama rotasından Johannesburg’a ulaşın!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 9 adet Mozambik Turu, 11 adet Swaziland Turu, 39 adet Güney Afrika Cumhuriyeti Turu, 96 adet Afrika Turu ve tüm vahşi yaşam ve safari turları ile aktif macera turları ve yelkenli tekne ve yat turları ile diğer kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz

TUR PROGRAMI

1. Gün: Johannesburg, Güney Afrika
Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu Johannesburg’da başlıyor.

2. Gün: Johannesburg, Lobamba
Sınırı geçip Mozambik’e geliyoruz. Maputo’da oryantasyon yürüyüşümüz başlıyor. Yürüyüş boyunca halk pazarını, Praca dea Independencia’yı, Demir Ev’i ve Jamma Mescid Camii’ni göreceksiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

4. – 5. Gün: Maputo/Inhambane
Bugünün ilk durağı Praia do Tofo plajı. Daha sonra Inhambane doğru ilerleyip şehri tanıyoruz. Tofo’da opsiyonel olarak yüzebilir, tüple veya şnorkelle dalabilirsiniz. Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu 5. günü, akşam üzeri plaj braai’nin (barbekü) tadını çıkarın. Yemek: 2 kahvaltı.

6. Gün: Inhambane/Vilanculos District
Güzel plajlarda daha fazla vakit geçirmek için kuzeye, Vilanculos’ doğru gidiyoruz.Güzel plajlarda daha fazla vakit geçirmek için kuzeye, Vilanculos’ doğru gidiyoruz. Burada Afrika plajlarında daha çok vakit geçirme şansınız olacak! Yemek: 1 kahvaltı.

7, Gün: Vilanculos District
Geleneksel dhow teknesiyle yapacağınız safari turunun ve Bazaruto Ulusal Parkının güzel atmosferindeki kamp konaklamasının tadını çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

8. Gün: Vilanculos District
Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu 8. gününde Bazaruto adasına gelip kum tepelerinde yürüyüş yapacağız. Burada şnorkelle dalma opsiyonunuz da bulunmakta. Öğle yemeğinin ardından Vilanculos ana karasına dönüp geceyi şehirde geçiriyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

9. – 10. Gün: Xai-Xai
Xai-Xai kentine gelip buradaki çarşıyı ziyaret ediyoruz. Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu 9. ve 10. günlerinde plajda serbest vakit geçirebilir, plaj restoranlarındaki yerel lezzetleri tadabilirsiniz.  Yemek: 2 kahvaltı.

11. Gün: Greater Kruger Alanı, Güney Afrika
Güney Afrika’ya geri dönüyoruz ve gece Kruger Ulusal Parkında konaklıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

12. Gün: Kruger National Park/Manyeleti
Kruger’da tüm gün sürecek safari turunun tadını çıkarın. Sonrasında Orpen Kapısı’na gelip  akşamı burada kamp ateşi etrafında geleneksel dans şovları ile geçireceğiz. Bu gece Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu için son gece olacak.Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

13. Gün: Johannesburg, Güney Afrika
Kruger’den Johannesburg’a doğru gideceğiniz yolda sizleri nefes kesen manzaralar bekliyor. Johannesburg’a vardığınızda Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu sona eriyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: DSMZ

Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu

Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 12 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
 • 3 gece otel konaklaması, 7 gece dağ evleri / bungalovlar (bazıları çok kişiliktir), 1 gece safari parkı kulübesi, 1 gece kamp konaklaması.
 • Mlilwane Vahşi Yaşam Koruma Merkezinde vahşi yaşam yürüyüş turu (Swaziland).
 • Maputo oryantasyon yürüyüşü.
 • Praia do Tofo plajında vakit geçirme (Mozambik).
 • Braai plajında (barbekü) akşam yemeği.
 • Vilanculos plajlarında serbest vakit.
 • Bazaruto Ulusal Parkı girişi.
 • Geleneksel dhow teknesiyle safari..
 • Büyük Kruger bölgesinde konaklama ve Kruger Milli Parkında safari.
 • Inhambane oryantasyon yürüyüş.
 • Manyeleti Rezervine safari sürüşleri.
 • Panorama rotası yolculuğu.
 • Özel otobüs, dhow.
 • Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu boyunca deneyimli rehber, şoför ve yerel rehberler eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 18 kişi, ortalama 14 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Mozambik vize ücreti tura dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 130 – 150 USD civarı tutar (içecekler hariç).
 • Ekstra Aktiviteler: Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Mozambik Swaziland Güney Afrika Turu sırasındaki kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir