İçeriğe geç
Ana Sayfa » Namibya Botsvana Zimbabve Turu

Namibya Botsvana Zimbabve Turu

Namibya Botsvana Zimbabve Turu — Klasik – Kamplı (tur tipleri hakkında

Bu klasik Namibya Botsvana Zimbabve Turu ile Afrika’nın en iyilerinden bir seçki sizi bekliyor. Namibya’dan başlayıp Botswana’yı baştanbaşa geçeceğimiz maceramız Zambiya’da Victoria Şelalelerinde son bulacak. Namibya Botsvana Zimbabve Turu, Chobe Ulusal Parkının meşhur filleriyle buluşacağız, Kalahari çölünün yerlileri Bushmanlarla tanışıp Okavango Deltasında mokoro kanolarıyla yolculuğa çıkacağız. Deneyimli rehberinizin sizin konaklamanızı en kaliteli hale getirecek ve bu otantik deneyimi unutulmaz kılmanıza yardımcı olacak. Bushman kulübelerinde bir gece geçireceğiniz eşsiz yerel Afrika deneyimde bu turda sizi bekleyen güzelliklerden.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

TUR PROGRAMI

1. Gün: Windhoek, Namibya
Namibya Botsvana Zimbabve Turu Windhoek’te başlıyor.

2. Gün: Kalahari (Ghanzi), Botswana
Kalahari çölüne gidiyoruz. Çölü gezintisi sırasında çölün yerlileri San Buşmanlar ile tanışmaya hazır olun. İsterseniz Buşmanların yaşamı hakkında onlardan bilgi alabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

3. Gün: Maun
Okavango deltasında 2 gün/1 gece sürecek bir yolculuğa hazır olun. Rehberli kuş gözlemi turu ile Afrika’nın birbirinden renkli kuşlarını görmenin keyfine varacaksınız. Gün batımında tekne turuna çıkıp Afrika güneşinin batışına şahit olacaksınız. Opsiyonel olarak delta üzerinde uçuş gerçekleştirip manzarayı tepeden görebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

4. Gün: Okavango Deltası
Namibya Botsvana Zimbabve Turu bugün Safari yürüyüşü ile başlıyor. Günün devamın mokoro gezileri sizi bekliyor. Sonrasında yerel halktan sepet örme tekniklerini öğrenebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Nata Bölgesi
Makgadikgadi tuz alanlarını görmeye gidiyoruz (kuru sezonda). Akşam üzeri ise fillerin etrafta dolaşmasına ve kamp alanındaki su birikintisinden su içmeye gelmesine şahit olacaksınız. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

6. Gün: Kasana Bölgesi
İsteğe bağlı olarak Chobe nehrinde tekne turuna çıkabilir ya da üstü açık bir araç ile safari gezisi yapabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

7. Gün: Victoria Şelalaleri, Zimbabwe
Sınırı geçip Zimbabve’ye geliyoruz. Opsiyonel olarak Victoria şelalelerini görebilir, rafting, kanoculuk, fil safarisi ya da şelalelerin üzerinde uçak turu gibi aktiviteleri yapabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

8. Gün: Victoria Şelalaleri, Zimbabwe
Namibya Botsvana Zimbabve Turu bugün son buluyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: DADF

Namibya Botsvana Zimbabve Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan diğer Afrika turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Namibya Botsvana Zimbabve Turu

Namibya Botsvana Zimbabve Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 7 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 3 akşam yemeği.
 • 2 gece otel, 4 gece buşman kulübesi, 1 gece kamp konaklaması.
 • Kalahari Çölü ziyareti.
 • Okavango Deltaso gezisi (Giriş ücretleri, safari yürüyüşleri ve dug out kano turları dahil).
 • Geleneksel akşam yemeği.
 • Klimalı tur aracı, yürüyüş, mokoro.
 • Deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 18 kişi, ortalama 14 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. (Tura dahil olmayan öğünler 190-250 USD arası tutar).
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir