İçeriğe geç
Ana Sayfa » National Geographic Turları

National Geographic Turları

GERÇEK DENEYİM VE MACERA SİZİ BEKLİYOR!

National Geographic Turları ile sizi her ülkede unutulmaz maceralara götüreceğiz. Güney Afrika’nın büyük kedilerini yakından tanıyabilecek, Kosta Rika’nın tropikal ormanlarında aktif yer alabileceksiniz.
6 kıtada, kültür ve doğasını daha derinden keşfedeceğiniz 50 ülkeyi, 88 tur programı ve National Geographic’in 125 yıllık deneyimi ile keşfedeceksiniz!

Özgürlüğü hissedin

Maceranızda kendinizi dinleyeceğiniz ve yapmak istedikleriniz için daha fazla serbest zaman ayırdık. Tur başlangıcından önce National Geographic’ten daha iyi bir deneyim için çeşitli makaleler ve ipuçları alacaksınız.

Daha çok öğrenin

Her tur, tarihçi, deniz biyoloğu, fotoğrafçı, Budist rahip, yef gibi yerel uzmanların sunduğu eşsiz interaktif deneyimler sayesinde daha fazla öğrenme imkanı sunar.

Dünyayı değiştirin

National Geographic turları ile seyahat ederek, G Adventures’ın tüm dünyada toplumsal kalkınma insiyatifleri ile National Geographic Derneği’nin kar amacı gütmeyen koruma, keşif, araştırma ve eğitim faaliyetlerini destekleyin.

[button target=”_self” style=”” class=”btn_yellow” link=”http://geographika.com/holiday_category/nat-geo/”]NATGEO TURLARI[/button]

Daha fazlasını keşfedin!

journeys-hero_LLFMVhU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir