İçeriğe geç
Ana Sayfa » Seul Turu (Güney Kore)

Seul Turu (Güney Kore)

Seul Turu (Güney Kore) — Klasik (tur tipleri hakkında

Güney Kore’nin başkentini 4 günlük muhteşem bir turda keşfetmeye hazır olun! Seul’un sarayları, köyleri, kentin tarihi yerleri ve Güney Kore mutfağının en güzel örnekleri ile dolu bir Seul Turu sizi bekliyor!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz. Güney Kore Turu işte böyle bir otantik deneyim.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

TUR PROGRAMI

1. Gün: Seul, Güney Kore
Seul turu (Güney Kore) havalimanına varış ile başlıyor. Icheon havaalnında yerel rehberlerin havaalanındaki karşılamasından sonra otele transferiniz gerçekleşiyor.

2. Gün: Seul, Güney Kore
Bugün hem eski hem de modern Kore’den bir parça sizi bekliyor. Geleneksel Hanbok kıyafetimizi giyip Gyeongbokgung Sarayını geziyoruz. Ardından şehrin modern bölgesi Insa-dong’a gididyoruz. Burada müzeler, restoranlar ve çay evleri sizi bekliyor. Bukchon Hanok köyü, N Kulesi, Dongdaemun Tasarım Plazası ve Seul’da bulunan modern bir dinlenme merkezi olan Cheonggyecheon’da bugün göreceklerimiz arasında. Yemek: Kahvaltı, Akşam yemeği (Hankook Restoran).

3. Gün: Seul, Güney Kore
Bugün Kore Milli Müzesi, Garosu-gil yolu, Gangnam İstasyonu, Samsung D’light ve Nanta performansı sizi bekliyor. Öğle yemeğini Mapple Tree House’da yiyoruz. Yemek: Kahvaltı, Öğle yemeği, Akşam yemeği (Top cloud 33 restoran).

4. Gün: Seul,  Güney Kore
Seul turu (Güney Kore) bugün Kore savaş anıtı turu ile güne başlıyor. 1978’de Güney Kore ordusu tarafından keşfedilmiş 3. tünel’i ziyaret ediyoruz.  Öğle yemeğini Gogung restoranda yiyoruz.  Yemek: Kahvaltı, Öğle yemeği.

5. Gün: Seul,  Güney Kore
Seul turu (Güney Kore) bugün kahvaltının ardından son buluyor. Yemek: Kahvaltı.

Tur Kodu: Creven06

Seul Turu (Güney Kore)

Seul Turu (Güney Kore)

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Programda belirtilen yemekler.
 • 3* ya da 4* otel konaklaması (Bu program 3* otel ile fiyatlandırılmıştır. 4* tercihinize göre yeni fiyat iletilecektir.)
 • Programda belirtilen tüm geziler.
 • Kişiye özel transferler.
 • Havalimanı transferleri.
 • İngilizce tur rehberi.
 • Vergiler ve giriş ücretleri.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası uçuşlar.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!