İçeriğe geç
Ana Sayfa » Stockholm Helsinki Tekne Turu

Stockholm Helsinki Tekne Turu

Stockholm Helsinki Tekne Turu — Klasik- Özel İlgi (tur tipleri hakkında)

Stockholm Helsinki Tekne Turu, size Stockholm ve Helsinki’yi tanıtırken bu iki Kuzey başkenti arasında keyifli bir tekne gezisi sunacak. Stockholm’ü ve Helsinki takımadasını ve bir çok küçük adayı su üzerinde ilerlerken görmeye hazır olun!

Stockholm Helsinki Tekne Turu otelleri, profesyonel kongrelerin gerçekleşeceği zaman sınırlı olabilir. Bu yüzden, konaklama dönemsel olarak kent merkezinde olmayabilir. Ama bu turda hala en güzel otel opsiyonlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz!

Tur Programı:

1. Gün: Stockholm, İsveç
Stockholm’a hoşgeldiniz! Havalimanında karşılamanın ardından otele transferiniz gerçekleşiyor ve Stockholm Helsinki Tekne Turu başlıyor! 14 ada üzerine yayılmış bir şehir olan Stockholm’daki ilk akşam yürüyerek keşfe çıkmayı tercih ederseniz, doğal kıyı şeridini tavsiye ederiz!

Stockholm’in merkezindeki otelinizin etrafında ve kısa yürüme mesafesinde pek çok pub ve restoran bulabilirsiniz. Örneğin: Vasa Ship Müzesi, meşhur Blue Hall, Nobel Ödülü alanı gibi. Bu aynı zamanda size, Gamla Stan yani eski şehri ortaçağ tipi evleri ve sıcak kafeleriyle tanıma şansını sunacak.

2. Gün: Stockholm, İsveç
Bugün Stockholm şehir turu ve Helsinki’ye doğru bir tekne yolculuğu sizi bekliyor. Oteldeki kahvaltının ardından, otobüs ile şehir turuna çıkacaksınız. Akşam üzeri ise, sizi Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye götürecek tekneye bineceksiniz.

Tekne’deki kafe ve restoranlarda güzel vakit geçirdikten sonra, konforlu kabininizde dinlenebilirsiniz.

3. Gün: Helsinki, Finlandiya
Teknemiz bu sabah erken saatlerde Helsinki’ye varıyor. Böylece size Helsinki’yi keşfetmek için bolca vakit kalıyor! Stockholm Helsinki Tekne Turu 3 gününde size Senate meydanı, Uspenski Katedrali, Parlamento binası, Finlandia Hali, Opera Evi, Sibelius Parkı ve Anıtı gibi yapıları görmenizi tavsiye ediyoruz. Helsinki’den görebileceğiniz önemli diğer bir tarihi alan ise taze meyve, sebze, balık ve el işlerine ulaşabileceğiniz Kauppatori pazar yeridir. Aynı zamanda, UNESCO Dünya Kültür alanı Suomenlinna (Sveaborg) Adalarınıda, tekrar tekneye atlayıp Stockholm’a dönmeden önce ziyaret edebilirsiniz!

4. Gün: Stockholm, İsveç
Bugün Stockholm Helsinki Tekne Turu için son gün. Kahvaltımızı teknede yaparken, 30.000’den fazla ada ve girişten oluşan deniz manzarasının tadını çıkarın. 10:00 civarı Stockholm’e varmış olacağız. Uçuş saatinize göre Arlanda havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer uçuşunuz geç işe, Stockholm’de son kez keyifli vakit geçirebilirsiniz!

Tur Kodu: GEONOVI

* Stockholm Helsinki Tekne Turu Ağustos – Aralık 2018’de her ay ve her gün düzenlenmektedir. Müsait tarifler için lütfen bize danışın.

Stockholm Helsinki Tekne Turu

Stockholm Helsinki Tekne Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Stockholm’de 1 gece merkezi, konforlu otel konaklaması.
 • 2 gece tekne konaklaması.
 • 3 kahvaltı.
 • Otobüs ile Stockholm şehir turu.
 • Arlanda havalimanında karşılama ve otele transfer.
 • 24 saat acil durum yardım merkezi.
 • Vergiler ve servis ücretleri.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası uçuşlar.
 • Transferler: Stockholm Helsinki Tekne Turu Programında belirtilmeyen transferler. (havalimanı dönüş transferi, otelden tekneye – tekneden otele transfer)
 • Yemekler: Stockholm Helsinki Tekne Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler.
 • Ekstra Aktiviteler: Stockholm Helsinki Tekne Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!