İçeriğe geç
Ana Sayfa » Tanzanya Safari Turu

Tanzanya Safari Turu

Tanzanya Safari Turu — Klasik(tur tipleri hakkında)

Gerçek bir Afrika deneyimi içi doğru yerdesiniz! Doğa ve vahşi yaşamla iç içe olacağınız bu kamplı Tanzanya safari turu ile Afrika’nın en önemli milli parklarından Serengeti’de harika bir safari deneyimi sizi Afrika’nın en özel ülkelerinden Tanzanya’da bekliyor! Arusha’da başlayıp Arusha’da bitecek olan bu 7 günlük Tanzanya safari turu boyunca, Serengeti Milli Parkı dışında Manyara Gölü bölgesi ve Ngorongoro Koruma Alanındaki vahşi yaşam ve doğa örneklerini de görme şansı bulacaksınız.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz. Tanzanya Safari Turu bu otantik deneyimlerden sadece bir tanesi.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Tanzanya Safari Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Tanzanya turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime  geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Arusha, Tanzanya
Tanzanya Safari turu maceranız Arusha’da başlıyor!

2. Gün: Manyara Gölü
Manyara Gölü Milli Parkını keşfetmeye gidiyoruz! Rehberiniz ile he Mto wa Mbu köyünde bir kültür yürüyüşü yapıp, Tanzanya kültürünü yakından deneyimleyeceksiniz. Parkta, Tanzanyalı yerel bir aile ile yiyeceğiniz öğle yemeğinden sonra safari turu sizi bekliyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

3. – 4. Gün: Serengeti Milli Parkı
Masai kültürüne daha yakından şahit olmak için otantik Masai köyünü ziyaret ediyoruz. Sonrasında Serengeti Milli Parkında Büyük Beşli diye bilinen Aslan, Leopar, Fil, Bufalo ve Gergedanların peşine düşeceğiz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

5. Gün: Ngorongoro Koruma Alanı
Serengeti’den erken saatlerde ayrılıp bir UNESCO Dünya Mirası olan Ngorongoro Kraterine geliyoruz. Heyecanlı safari turlarımıza burada devam ediyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

6. Gün: Ngorongoro Krateri / Arusha
Tanzanya Safari turu 6. güne Ngorongoro Kraterinde safari turuyla başlıyor. Akşam üzeri Arusha’ya geri dönüyoruz. Dönüş biletinizi 21:00’dan sonraya rezerve etmenizi öneririz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

Tur Kodu: DTWE

Tanzanya Safari Turu

Tanzanya Safari Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 5 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 3 akşam yemeği.
 • 1 gece otel, 4 gece tam servis kamp konaklaması.
 • Ngorongoro Krateri, Manyara Gölü ve Serengeti Mill Parkına giriş ücretleri ve safari sürüşleri.
 • Mto wa Mbu köyünde öğle yemeği ve yürüyüş turu.
 • Geleneksel Masai köyü ziyareti.
 • 7 koltuklu 4×4 safari aracı(araçları).
 • Tanzanya Safari Turu boyunca deneyimli Rehber, sertifikalı sürücü/rehber ve yardımcılar eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 14 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Tanzanya Safari Turu Programında belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Tanzanya Safari Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler (içme suları dahil) 40 – 50 USD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Tanzanya Safari Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir