İçeriğe geç
Ana Sayfa » Tanzanya Sportif Balıkçılık Turu

Tanzanya Sportif Balıkçılık Turu

Tanzanya sportif balıkçılık turu ile profesyonel rehberiniz eşliğinde sportif balıkçılık keyfini Afrika’da sularında yaşamaya hazır olun!

Tanzanya sportif balıkçılık turu boyunca Tanzanya’nın balık zengini iki nehri Mnyera ve Ruhudji nehirlerinde unutamayacağınız bir sportif balıkçılık macerası sizi bekliyor. Sportif balıkçılık için Afrika, gidebileceğiniz en heyecanlı destinasyonlardan biridir.  Sportif balıkçılık meraklıları için kaçırılmayacak bu balıkçılık deneyimini, Afrika’nın en güzel ülkelerinden biri olan Tanzanya’nın Mnyera ve Ruhudji nehirlerinde size sunuyoruz. Mnyera ve Ruhudji nehirlerinde  10 – 25 kg ağırlığındaki kaplan balıklarının yuvasıdır.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

* Tanzanya sportif balıkçılık turu bir ‘Tailor Made’ turdur ve müsaitliğin kontrol edilmesi gerekmektedir.
*Tanzanya Sportif Balıkçılık turunun minimum katılım süresi 3 gündür. Turu uzatmak isterseniz lütfen bize danışınız!
*Fiyatlar iki kişilik odada kişi başı fiyatlardır. Grup taleplerinizi lütfen bize iletiniz.

Sportif balıkçılık keyfinize Afrika’nın başka noktalarında devam etmek ister misiniz? Botsvana Sportif Balıkçılık turu için lütfen burayı tıklayınız!

Tanzanya Sportif Balıkçılık Turu gibi farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan özel ilgi turları ve diğer Afrika turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce tur ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Dar es Salaam, Tanzanya

Tanzanya sportif balıkçılık turu Dar es Salaam’d başlıyor! Kampa transferiniz gerçekleşiyor. Akşama ilk balıkçılık macerası için açılmaya hazır olun!

2. – 7.Gün: Mnyera/Ruhudji
Mnyera/Ruhudji Nehirlerinde kaplan balığı ve 30’a yakın balık türüyle unutamayacağınız bir balıkçılık macerası sizi bekliyor! (4. Gün konaklama kampımızı değiştireceğiz.)

8. Gün: Dönüş
Mnyera Rods’da sabah balık avına çıkıyoruz. Sonrasında Dar es Salaam’a transfer uçuşunuz ile Tanzanya sportif balıkçılık turu  son buluyor.

Tur Kodu: GEOSBT

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir