İçeriğe geç
Ana Sayfa » Tayland Yerel Yaşam Turu

Tayland Yerel Yaşam Turu

Yerel Yaşam – Standart  (tur tipleri hakkında) — Tayland Yerel Yaşam Turu

Tayland diyince aklımıza kalabalık Bangkok, lezzetli Thai mutfağı ve etkileyici Budist tapınakları geliyor. Ama Tayland Yerel Yaşam Turu ile size Tayland’ın çok bilinmeyen, özel bir tarafını göstereceğiz! Tayland kırsallarında, yerel tepe kabilelerini ile yaşamaya hazır olun!

Tayland Yerel Yaşam turu size antik çiftçilik örnekleri, tepelerde geçen günlük hayatın nasıl sürdüğüne dair özel bilgiler sunacak ve size yerel bir Tayland’lı gibi hissettirecek! 

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Tayland Yerel Yaşam turu gibi farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Asya  turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Chiang Mai
Tayland Yerel Yaşam turu Chiang Mai’ya varış ile başlıyor.

2. Gün: Ban Pha Mon

Kuzey batı Tayland’ın ormanlarına transfer olmadan önce Pai’de öğle yemeği için mola veriyoruz. Burada yerel ev sahipleriniz ile tanışacaksınız ve ve akşama bölgenin ürünleri ile geleneksel akşam yemeği pişireceksiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

3. Gün: Ban Muang Pam
Köyün etrafındaki kırsalda yürüyüp, yerel halktan şifalı orman otları ve sezon meyveleri hakkında bilgi alacaksınız. Yüzmeye gidebilir ya da öğle yemeği hazırlanmasına yardım edebilirsiniz. Sonrasında geceyi geçirmek için Karen köyüne gidiyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. Gün: Ban Jabo
Tayland Yerel Yaşam turu 4. gününde Pam nehri etrafıdaki ormanda yürüyüş yapacağız. 1666m derinliğindeki Tham Lod mağarasına varıyoruz. Buraya özgü bir deneyim olan bambu sallarla ile rafting yapacağız. Öğle yemeği için bir Siyah Lahu köyü olan Ban Jabo’ya geliyoruz. Burada Lahu kültürü ve gelenekleri hakkında bilgi alacağız. Devamında bambu kesme, Lahu çantası yapma ve Lahu enstrümanları çalmayı deneyeceksiniz. Dilerseniz akşam yemeğini hazırlamaya da yardım edebilirsiniz!  Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Chiang Mai
Kahvaltının ardından, transferler ile 15:00 civarı Chiang Mai’ya varmış olacağız. Tayland Yerel Yaşam turu burada sona eriyor. Uçuş saatinize göre ayrılabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: ATHH

Tayland Yerel Yaşam turu  Tayland Yerel Yaşam Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

  • 2 gün otelde, 3 gün boyunca yerel bir ailenin yanında konaklama ve programda belirtilen tüm aktiviteler.
  • 5 kahvaltı, 4 öğle yemeği, 3 akşam yemeği.
  • Özel araç ile yapılan transferler, yürüyüş.
  • Tayland Yerel Yaşam Turu boyunca deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler.
  • Maksimum 14 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

  • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
  • Transferler: Tayland Yerel Yaşam Turu Programında belirtilmeyen transferler.
  • Yemekler: Tayland Yerel Yaşam Turu Programında belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 225- 325 USD civarı tutar.
  • Ekstra Aktiviteler: Tayland Yerel Yaşam Turu Programında belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir