İçeriğe geç
Ana Sayfa » Tonga Adası Turu

Tonga Adası Turu

Özel ilgi – Konfor (tur tipleri hakkında) — Tonga Adası Turu

Tonga Adası turu mu? Tonga neresi? Tongaya gelmeyelim?!
Gelin gelin Tonga’ya gelin… Tonga, Pasifik Okyanusunda Avustralya’nın doğusunda Polinezya takım adalarının bir parçasıdır. Tonga balayı turları ve dalış turları için bulunmaz fırsattır.
Gündelik hayatınızın koşuşturmacasından kaçmak gibi bir hayaliniz var mı? Telefon, televizyon gürültüsünün olmadığı, randevuların olmadığı sadece kendinize ayrılmış bir zaman dilimini hayal edebiliyor musunuz? Kendiniz ve doğadan başka hiçbir sesin, hiçbir hissin olmadığı bir özgürlük hayal ediyorsanız; o zaman bu Tonga Adası Turu ile Tonga’ya gelmeye hazırsınız demektir.

Tonga neresi? Dünyanın öbür ucu… Bir dünya haritası açıp baktığınızda, Tonga Adası’nın Avustralya’dan da ötede Pasifik Okyanusunun ortasında bir adalar ülkesi olduğunu göreceksiniz. Polinezya Üçgeni olarak da bilinen bu bölge bilinen uygarlıktan uzakta, halen doğal kalmış bir cennet.
Ama bu tatil herkesinkinden farklı olsun istiyorsanız; Tonga Adası turu boyunca Pasifik adalarının sunduğu tropik tatil, balayı, şnorkel ve tüplü skuba (scuba) dalışı, balinalarla yüzmek, kumsal partileri haricinde eşsiz bir deneyim yaşayabilir ve BİR ADADA MAHSUR KALABİLİRSİNİZ. Zaten engin maviliklerin ortasında yeşil bir nokta olan Tonga adacıklarını geride bırakıp, saf özgürlüğü, Robinson Crusoe Adası özgürlüğünü tatmaya var mısınız?

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tonga Adası Turu gibi farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Pasifik Adaları ve Avustralya turları ile diğer konfor turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı konseptteki yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.