İçeriğe geç
Ana Sayfa » TUR TİPLERİ

TUR TİPLERİ

Otantik deneyiminizi dilediginiz gibi yasamayı size bıraktık! Bu yüzden 8 ana tur tipi belirledik;

– National Geographic Maceraları – YENİ –
– Klasik & Standart Tur
– Aktif Tur
– Yolo Tur
– Konfor & Upgraded Tur
– Özel İlgi Turları
– Gemi & Cruise Turları
– Tren

journeys-hero-live

 

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL GEOGRAPHIC MACERALARI 

National Geographic Turları ile sizi her ülkede unutulmaz maceralara götüreceğiz. National Geographic’in büyük kedileri koruma ve araştırma uzmanları ile Güney Afrika’nın büyük kedilerini yakından tanıyabilecek, Kosta Rika’nın tropikal ormanlarında National Geographic araştırmacıları ile aktif rol alabileceksiniz. Dünyayı National Geographic’in 125 senelik deneyimi eşliğinde National Geographic Turları ile yeniden keşfedeceksiniz!

Hem doğa ve kültürle iç içe, hem de konforlu konaklama seçenekleriye National Geographic Macera Turlarında sizi  National Geographic’ten tavsiyeler, ilginç makaleler ve safari için fotoğraf tavsiyeleri  bekliyor

Tüm National Geographic Turlarını görmek için buraya tıklayın!

—————————–

KLASİK – STANDART

Klasik – Standart tur tipi maksimum çeşitlilik için tasarlanmış seyahat tipidir. Bu yüzden Klasik – Standart turlarda sizlere aktif keşfin, sıradışı coğrafyaların, vahşi yaşamın ve yerel kültürlerin ideal kombinasyonunu sunuyoruz!

Uygun fiyatlara otantik deneyimler sunduğumuz Klasik – Standart turlarda, bölgenin kültürünü yakından deneyimlemek asıl amaçtır. Konaklamalar gidilen coğrafyaya göre farklı tiplerde turist sınıfı oteller, özenle seçilmiş konuk evleri ve çadır konaklamaları olmak üzere değişkenlik gösterir. Ulaşım için özel araç transferlerinin yanı sıra toplu taşıma araçları da kullanılabilir.

Tüm Klasik – Standart Turları görmek için buraya tıklayın!

—————————–

active-leadin_1

AKTİF 

Aktif tur tipi dünyanın en iyi destinasyonlarında profesyonel bir sporcu olmadan katılabileceğiniz aktif seyahat tipidir. Aktif seyahatler genellikle çok zorlayıcı olmayan ama yeterli kondisyon gerektiren, seyahatinizde ana tema olarak bisiklet, rafting, trekking, kano, dalış gibi aktiviteler içeren turlardır.

Tüm Aktif Turları görmek için buraya tıklayın!

—————————–

customgroups-leadin

YOLO 

Yolo konsepti gezegeni küçük bütçeler ve küçük gruplar ile deneyimlemek isteyen, “aynı kafada” genç insanlar için tasarlanmıştır. Keşfedeceği yeni coğrafyalarda kazanacağı eşsiz deneyimlere, lüks konaklama opsiyonlarından daha çok önem veren seyahatseverler için alternatif bir seçenek olan YOLO, beraber keşfederken eğleneceğiniz, tur boyunca her türlü kondisyonda birbirinizi destekleyeceğiniz 18 – 38 yaş arası bir grupla seyahat etme fırsatını sunar. Kendinize yakın hissedeceğiniz bir yaş grubu içerisinde, safariden trekkinge, kültür turlarından outdoor maceralara, dünyayı keşfetmenin her yoluna oldukça ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Tüm Yolo Turları görmek için buraya tıklayın!

—————————–

yolo-leadin_1

KONFOR & UPGRADED 

Konfor & Upraged tur tipi, unutulmaz deneyimler yaşarken daha kaliteli konaklama, transfer, aktivite ve yemekler konusunda kusursuz hizmet için tasarlanmıştır. Unutulmamalı ki sürdürülebilir turizm ve otantik deneyimlerde konfor, “Lüks Seyahat” manasına gelmez! Seyahat edeceğiniz coğrafyaların koşulları temel alınarak, klasik tur standartının yükseltildiği, otantik deneyiminiz boyunca özenle seçilmiş konforlu konaklama opsiyonları, oldukça kaliteli transfer, yemek ve aktivite seçeneklerini sizlere sunar.

Tüm Konfor & Upgraded Tipi Turları görmek için buraya tıklayın!

—————————–

localliving-leadin_1

ÖZEL İLGİ TURLARI

Özel ilgi turları, gideceğiniz ülkede sadece o ülkeye özel bir aktiviteyi ve deneyimi size yaşatan turlardır. Bu konsept, seyahatinizde gurme, sanat, yerel yaşam, gönüllülük gibi özel deneyimlere ulaşmanızı sağlar. Özel ilgi turlarımız alt başlıklar halinde şu şekilde sıralanır;

● Gurme turları, İskoçya’nın meşhur viskilerinden Arjantin’in lezzetli bifteklerine tüm dünyada birbirinden özel lezzetleri seyahatiniz boyunca tadabilmeniz için tasarlanmıştır.
● Yerel yaşam turları, sizi kültüre ve bölge halkına daha yakın kılmak için tasarlanmıştır. Bu turlarda, turun bir kısmında yerel halkla beraber konaklayarak bölge kültürünü doğrudan yaşayacağınız eşsiz bir deneyimi size sunuyoruz. Amazon kabilelerinden Fransız Provence evlerine, Moğolistan göçebelerinden Fas Bedevilerine, eşsiz kültür örneklerine doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz.
● Sanat turları, size gideceğiniz yeni coğfrayı fotoğraftan resme, pek çok sanat aktivitesi ile deneyimlemeniz ve aynı zamanda kendinize özgü sanatsal üretimlerde bulunmanız için tasarlanmıştır.
● Gönüllülük turları, G Adventures’ın yerel topluluklara destek verme amacıyla kurduğu Planeterra organizasyonu kapsamında, seyahatiniz sırasında gideceğiniz ülkenin yerel halkına ve çocuklara yönelik gönüllülük projelerine katılabilmenizi sağlar.

Tüm Özel İlgi Turlarını görmek için buraya tıklayın!

—————————–

marine-leadin_1

GEMİ & CRUISE TURLARI

Gemi & Cruise turları, turun tamamının ya da belirli bir kısmının nehir, deniz ya da okyanus da geçtiği tur tipidir. Otantik deneyiminizi su üzerinde ilerlerken yaşayacağınız bu turlarda M/S Expedition gemisi ile Antarktika’da, Felluca teknesi ile Nil Nehrinde, Nehir teknesiyle Amazon Nehrinden Cruise tekneleri ile Galapagos Adaları ve Yunan Adalarına uzanan birbirinden özel seyahat seçeneğini size sunuyoruz.

Tüm Gemi & Cruise Tipi Turları görmek için buraya tıklayın!

—————————–

tren

TREN TURLARI

Tren turları, seyahatiniz boyunca demiryolu üzerinde ilerleyeceğiniz ya da turun belirli bir kısmında ulaşımın tren yolculuğu ile sağlandığı tur tipidir. Otantik deneyiminizi trenin konforlu ilerleyişi ile, kompartıman camının ardındaki manzaraları keşfederek ve yol boyunca diğer seyahat arkadaşlarınız ile bir şeyler atıştırıp sohbet ederek yaşayın! Orta Asya’da meşhur Trans Sibirya ve Trans Moğolistan demiryolları, Afrika’da Shosholoza Meyl treni, Hindistan’da Toy Train, İskandinavya’da Dovre ve Norland demiryolları, Avrupa’da The Glacier Express ve Eurostar trenleri gibi birbirinden özel seyahat seçeneğini size sunuyoruz.

Tüm Tren Turlarını görmek için buraya tıklayın!
———————————————————————————-

Artık sizler için gerçek bir deneyim yaratma formülümüzü öğrenmiş oldunuz. Turist olmadan gezebilmeniz için gerekli olan standartlarımızı bu şekilde organize edebildik ama bu 20 yıldan sonra edinilmiş tecrübelere dayanan bir sistem. Emin olum tur tipleri ve aktivite çeşitlerinin birbirleri ile kesiştiği noktalar var. Bu kaçınılmaz ama sizlere genel hatları ile bilgi vermek için çok etkili bir sistem.

Her ne olursa olsun, Geographika sitesinden bir tur satın almadan önce ekibimize ulaşarak, katılmak istediğiniz tur konsepti hakkında detaylı bilgi isteyiniz. Yaşınız, geçmiş tecrübeleriniz, o coğrafyaya yakın özelliklerde başka bir coğrafyada bulunup bulunmadığınız gibi tüm detayları samimiyetle paylaşmanız, sizlere daha iyi fikir vermemizi sağlayacaktır. Bizler sizlere en iyi ve gerçek seyahat deneyimi için hazırlığımızı uzun yıllardır yapıyoruz.

Geographika ile Dünya Senindir!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir