İçeriğe geç
Ana Sayfa » Yeni Zelanda Turu

Yeni Zelanda Turu

Yeni Zelanda Turu — Klasik – Aktif (tur tipleri hakkında

Oldukça ekonomik bu 15 günlük Yeni Zelanda Turu programında, adanın iki kısmında eğlenceli bir şekilde keşfedeceksiniz. Sıcak su plajı, siyah kumlu plajlar, adrenalin dolu Queenstown ve daha fazlası bu turda sizi bekliyor. İki haftanın Yeni Zelanda’yı keşfetmek için yetip artacağından emin olabilirsiniz! Yeni Zelanda Turu konusunda detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşınız.

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Bu Klasik Yeni Zelanda Turu dışında, 18-38 yaş grubu için özel olarak hazırlanmış Yeni Zelanda Yolo Turu ve diğer seçenekleri görmek için ana sayfada arama yapabilir veya ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Auckland
Yeni Zelanda turu Auckland’de başlıyor.

2. Gün: Hahei
Göz alıcı Coromandel Yarımadasına gidiyoruz. Eğer gel git durumu uygunsa, bir kürek alıp kendimize sıcak su plajında doğal bir jakuzi kazıyoruz! Sonrasında Katedral Körfezine doğru yürüyoruz. Opsiyonel olarak kano turuna çıkabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

3. Gün: Hahei / Rotorua
Jeotermal bölgeyi ziyaret edip kaynayan çamur havuzlarını görüyoruz. Opsiyonel olarak akşamdan önce rafting turu yapabilirsiniz. Akşam sizi Maori köyünde geleneksel bir akşam yemeği ve gösteri bekliyor. Gece Maori köyünde konaklıyoruz. Yemek: 1 akşam yemeği.

4. Gün: Rotorua / Wellington
Yeni Zelanda turunda bu sabah serbest zaman sizi bekliyor. Sonrasında Yeni Zelanda’nın başkenti Wellington’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

5. Gün: Wellington
Yeni Zelanda turu 5. gününde Wellington’dayız. Bu canlı ama sakin atmosferli şehrin keyfini çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı. Yemek: 1 kahvaltı.

6. Gün: Kaikoura
Yeni Zelanda Turunda bugün ülkenin güney adasına gitmek üzere vapura atlıyoruz. Picton’dan ayrılıp kıyı tren yolu üzerinden, deniz kenti Kaikoura’ya gidiyoruz. Kaikoura volkanları ve siyah kumlu plajları ile meşhur bir şehir. Opsiyonel olarak deniz ayılarıyla yüzebilir, balinaları gözlemleyebilir ya da balığa gidebilirsiniz.

7. Gün: Kaikoura / Hanmer Kaplıcaları
Kaikoura geçireceğiniz serbest sabahın ardından Hanmer Kaplıcalarına gidiyoruz. Bir dağ kasabası olan Hanmer, sıcak suları ile oldukça meşhurdur.

8. – 9. Gün: Franz Josef
Güney Alplerden harika manzaralarıyla Arthurs Geçidi üzerinden geçiyoruz. Yapacağımız dağ yürüyüşü ya da yağmur ormanı yürüyüşü bacaklarınızı esnetmeye yardımcı olacak. Dünyanın en hızlı hareket eden buzulunu görebileceğiniz yağmur ormanda geçireceğiniz vaktin tadını çıkarın! 9. günü yine bölgede geçiriyoruz. Yemek: 2 kahvaltı.

10. – 11. Gün: Queenstown
Dünyanın macera kapitali Queenstown’a geliyoruz. Yeni Zelanda turunda bugün opsiyonel olarak bungee jumping’in doğum yeri olan şehirde, bu adrenalin dolu aktiviteyi deneyebilir, yine Queenstown’da doğup dünyaya yayılan jet teknesi turuna çıkabilirsiniz. Aynı zamanda skydiving, parapenting, yürüyüş, dağ yürüyüşü yapabilir ya da bisiklet binebilirsiniz. İsterseniz vaktinizi ağırdan alıp bir gondol turuna da çıkabilirsiniz. Akşam ise şehrin gece hayatının tadını çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı.

12. Gün: Queenstown / Flordland Milli Parkı
Teknenizin üzerinde Flordland Milli Parkının ve Milford Sound’un mükemmel manzaralarının tadını çıkarın. Şelaleleri ve vahşi yaşamı gözlemleyin ya da rafting turuna çıkın. Gece teknede konaklıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

13. Gün: Flordland Milli Parkı / Twizel
Güney Adasının orta bölgesi olan Twizel’a gidiyoruz. Burası Yeni Zelanda’nın en yüksek dağı olan Cook dağının yanındadır. Yemek: 1 kahvaltı.

14. Gün: Twizel / Christchurch
Sabahı dağ manzaralı Twizel’da geçirip, Christchurch doğru yola çıkıyoruz. Yeni Zelanda turunda son akşamımızı burada geçiriyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

15. Gün: Christchurch
Yeni Zelanda turu Christchurch’te son buluyor. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: ONAC

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Yeni Zelanda Turu

Yeni Zelanda Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 9 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
 • 13 gece otel/motel, 1 gece Maori köyü konaklaması.
 • Coromandel Yarımadası ziyareti.
 • Sıcak su plajı ziyareti.
 • Jeotermal bölge ziyareti.
 • Geleneksel Maori seremonisi ve akşam yemeği.
 • Maori köyünde bir gece konaklama.
 • Milli parklarda yürüyüş turları.
 • Trenle manzara turları.
 • Kaikoura plajında vakit geçirmek.
 • Arthurs Geçiti. Franz Josef Buzulu ziyareti.
 • Queenstown’da oryantasyon yürüyüşü.
 • Fiordland Milli Parkı ziyareti.
 • Milford Sound gece teknesi gezisi.
 • Deneyimli tur rehberi ve yerel rehberler.
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Yeni Zelanda vizesi tur fiyatına dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. Tura dahil olmayan öğünler 300 NZD civarı tutar.
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir