İçeriğe geç
Ana Sayfa » Yunan Adaları Tekne Turu

Yunan Adaları Tekne Turu

Yunan Adaları Tekne Turu — Gemi Cruise – Klasik (tur tipleri hakkında

Yunan Adaları Tekne Turu programımızda, Ege Denizi’ndeki en güzel Yunan adalarını 15 metrelik yatta, profesyonel kaptan ile keşfedin. Mykonos’un hareketli gecelerine katılın. Kiklad Adalarını bisiklet ile gezin. Atina’daki harabelerde tarihin izlerini takip edin. Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarın. Lezzetli deniz ürünleriyle vaktinizi daha keyifli kılarken, opsiyonel aktivitelerimizle tatilinizi unutulmaz kılın. Yunan Adaları Tekne Turu sizi çağırıyor!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 53 adet Yunanistan Turu, 104 adet Avrupa Turu ve tüm yelkenli tekne ve yat turları ile kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Mykonos:
Mykonos’a varış ile Yunan Adaları Tekne Turu başlıyor. 17:00’da hoşgeldiniz buluşması gerçekleşiyor. Atina’ya yelkenle açılmadan önce güvenlik hakkında bilgi alıyoruz. Sonrasında yola çıkıyoruz. Yat turunuzun keyfini çıkarmaya başlayın!

2. – 6. Gün: Kuzey Kiklad Adaları
Size kaliteli ve unutulmaz bir yolculuk sağlamak için, kaptanınız esnek bir seyir planı ile gezinizi daha da güzel kılacak. Adaları gezerken pek çok farklı şekilde vakit geçirebilirsiniz:

Syros’da pasajları gezin. Kea’da Aslan Taş’ı görün. Kythnos’daki kaplıcalarda rahatlayın. Gezginler arasında favori bir nokta olan, pek çok ressam ve şaire ilham vermiş Hydra’da mola verin. Adanın şirin manzaralarını arabalara izin olmayan caddelerde yerel taksi sayılan eşekler üzerinde gezerek görün. Aegina’nın kiliselerini ve tapınaklarını gezin. Yerel lezzetleri tatmak için balık pazarlarını dolaşın.

7. Gün: Atina
Başkent Atina’ya varıyoruz. Opsiyonel olarak şehri gezebilirsiniz. Seyahat ekibi olarak son bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

8. Gün: Atina
Yunan Adaları Tekne Turu 8. gün Atina’da son buluyor.

Tur Kodu: GVMA

Yunan Adaları Tekne Turu

Yunan Adaları Tekne Turu

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Yelkenli yat.
 • 7 gece yat seyahati.
 • Şınorkel ekipmanları.
 • Deneyimli kaptan.
 • Yatlarda 4 çift kişilik kabin, 3 ortak banyo ve 3 duş bulunmaktadır.
 • 8 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

[delete_list class=”list_details”]

 • Vize: Yunanistan vizesi tur fiyatına dahil değildir.
 • Uçuşlar: Uluslar arası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler.(Tura dahil olmayan öğünler 240 – 315 USD kadar tutar.)
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler, opsiyonel gezi ve etkinlikler.
 • Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler.

[/delete_list]

Geographika Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir